Bārdaiņa ikdiena – bārbera apmeklējums un jauna skūpstīšanās pieredze

0 komentāri

Stipri kļūdās tie, kuri līdz šim uzskatīja, ka stundām ilga pucēšanās spoguļa priekšā ir tikai un vienīgi sieviešu privilēģija. Uzvaras gājienu pasaulē šobrīd svin bārda un ūsas, kuru kopšanai dažkārt jāvelta stunda.

Atpazīstamība ir tikai viens no bārdaino plusiem, atzīst Latvijas jaunāko laiku viens no zināmākajiem bārdaiņiem Frīdis, kurš ar bārdas īpašu kopšanu neaizraujas. Reinis un Guntis gan savu reizi ļaujas prasmīga bārddziņa jeb bārbera rokām, un tas ir process, kura laikā izpaužas īsts bārdaiņa cimperlīgums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bārdu vēlams ķemmēt katru dienu, lai tā ieņem pareizo formu un nespurojas. Arī bārdas eļļa ir ļoti labs līdzeklis, kas palīdz to mīkstināt, līdz ar to bārdai veidojas pareizā forma. Garu ūsu un bārdas ”nolikšanai pie vietas” vaska vietā var izmantot matu laku.

Ūsu uzskrullēšana ir pārbaudījums pat pieredzējušas speciālistam, kamēr pašiem bārdaiņiem izturības pārbaude ir publiska maltīte. Arī skūpstīšanās iegūst citu kvalitāti. Ir bijuši gadījumi, kad bārdu pat pieturējusi trešā persona.

Tikmēr Raidījuma Bez Tabu veiktajā eksperimentā dāmas atklāj, ka labprātāk skūpstītos ar vīrieti bez bārdas.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas