Apstiprināta Austrālijas dalība Eirovīzijā

0 komentāri

Eirovīzijas dziesmu konkursa 60. gadskārtā tas paplašina ģeogrāfiskās robežas un kā jauna konkursa dalībniece apstiprināta kontinenta valsts Austrālija.

Līdz ar Austrālijas dalību konkursa finālā šogad par skatītāju simpātijām visā Eiropā kopskaitā cīnīsies 40 valstis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Dziesmu konkurss gadu gaitā ir kļuvis par vērienīgāko televīzijas izklaides notikumu pasaulē. Ļaujot tajā piedalīties Austrālijai, kopā ar partneriem EBU un SBS konkurss tiks pacelts jaunā globālā līmenī un kļūs par tiltu, kas aptvers visu pasauli,” norāda ORF ģenerāldirektors Aleksanders Vrabecs.

Austrālijas TV skatītājiem būs iespēja piedalīties kā pusfināla, tā arī fināla balsojumā. Skatītāju un žūrijas balsojums dalīsies proporcijā 1 pret 1.

Šogad Eirovīzijas dziesmu konkurss notiks 19., 22. un 23. maijā Austrijas galvaspilsētā Vīnē. Latvijas pārstāvji tiks noskaidroti konkursa Supernova 2015 kārtībā.

Pērn Latviju Eirovīzijā pārstāvēja grupa Aarzemnieki, kas finālā neiekļuva.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas