Apbrīnojami! Dženifera Lopesa nemaz nenoveco

0 komentāri

45 gadus vecā amerikāņu dziedātāja atkal likusi par sevi runāt. Iemesls – viņas jauneklīgais izskats, kas vairāk līdzinās divdesmitpiecgadīgai daiļavai.

Daiļā dziedātāja savas jaunākās dziesmas Feel the Light videoklipā sēdusies laika mašīnā – kamēr videoklipa darbība notiek nākotnē, pati dziedātāja izskatās par divām desmitgadēm jaunāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Animācijas filma Mājas (Home), kuras viena no tituldziesmām ir Feel the Light, skatāma arī Latvijas kinoteātros. Tā vēsta par citplanētiešu tautu būviem, kas, bēgot no iekarotājiem, nokļūst uz Zemes. Dziedātājai uzticēta arī vienas no lomām ierunāšana. Interesanti, ka Lopesas varone ir māmiņa, kura audzina 11 gadīgu meitenīti, kuras lomu ierunā dziedātāja Rianna.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas