Amala Klūnija lasīs lekcijas prestižā augstskolā

0 komentāri

Holivudas aktiera Džordža Klūnija dzīvesbiedre Amala Klūnija kļuvusi par pasniedzēju. Viņa lasīs lekcijas par cilvēktiesībām vienā no pasaules prestižākajām augstskolām – Kolumbijas Universitātē, Ņujorkā.

Par to, ka Amala Klūnija mācīs Kolumbijas Universitātes studentus, augstskola paziņoja mikroblogošanas vietnē Twitter. Klūnija būs vieslektore pavasara semestrī un Kolumbijas Juridiskās skolas Cilvēktiesību institūtā lasīs lekcijas par likumiem, kas regulē cilvēktiesības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nākot gaismā ziņām, ka viņa kļūs par augstskolas pasniedzēju, A. Klūnija izplatīja paziņojumu, ka viņai būs gods mācīt vienā no pasaules prestižākajām augstskolām, kas ietilpst tā sauktajā Efeju līgā. Tāpat viņa norādīja, ka gaida, kad varēs iepazīties ar topošajiem cilvēktiesību advokātiem, kuri tur studē.

37 gadus vecā libāņu izcelsmes juriste pasaules uzmanību piesaistīja, kad kļuva par aktiera Džordža Klūnija izredzēto. Taču vēl pirms kļūšanas par slavenību Klūnijai jau bija spoža juristes karjera, un viņa bija starptautiski atzīta cilvēktiesību advokāte. Viņa ir bijusi padomniece bijušajam ANO ģenerālsekretāram Kofi Ananam. A. Klūnija bijusi advokāte WikiLeaks dibinātājam Džulianam Asānžam, bet patlaban viņa aizstāv televīzijas kanāla Al Jazeera angļu redakcijas Kairas biroja vadītāju Muhamedu Fahmiju, kurš Ēģiptes cietumā bija ieslodzīts kopā ar Austrālijas latvieti, žurnālistu Pēteri Gresti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas