Amala Klūnija lasīs lekcijas prestižā augstskolā

0 komentāri
Amala Klūnija lasīs lekcijas prestižā augstskolā
Foto: AFP/ LETA

Holivudas aktiera Džordža Klūnija dzīvesbiedre Amala Klūnija kļuvusi par pasniedzēju. Viņa lasīs lekcijas par cilvēktiesībām vienā no pasaules prestižākajām augstskolām – Kolumbijas Universitātē, Ņujorkā.

Par to, ka Amala Klūnija mācīs Kolumbijas Universitātes studentus, augstskola paziņoja mikroblogošanas vietnē Twitter. Klūnija būs vieslektore pavasara semestrī un Kolumbijas Juridiskās skolas Cilvēktiesību institūtā lasīs lekcijas par likumiem, kas regulē cilvēktiesības.

Nākot gaismā ziņām, ka viņa kļūs par augstskolas pasniedzēju, A. Klūnija izplatīja paziņojumu, ka viņai būs gods mācīt vienā no pasaules prestižākajām augstskolām, kas ietilpst tā sauktajā Efeju līgā. Tāpat viņa norādīja, ka gaida, kad varēs iepazīties ar topošajiem cilvēktiesību advokātiem, kuri tur studē.

37 gadus vecā libāņu izcelsmes juriste pasaules uzmanību piesaistīja, kad kļuva par aktiera Džordža Klūnija izredzēto. Taču vēl pirms kļūšanas par slavenību Klūnijai jau bija spoža juristes karjera, un viņa bija starptautiski atzīta cilvēktiesību advokāte. Viņa ir bijusi padomniece bijušajam ANO ģenerālsekretāram Kofi Ananam. A. Klūnija bijusi advokāte WikiLeaks dibinātājam Džulianam Asānžam, bet patlaban viņa aizstāv televīzijas kanāla Al Jazeera angļu redakcijas Kairas biroja vadītāju Muhamedu Fahmiju, kurš Ēģiptes cietumā bija ieslodzīts kopā ar Austrālijas latvieti, žurnālistu Pēteri Gresti.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas