Aika Karapetjana šausmu filmu M.O.Ž. šonedēļ sāks izrādīt Latvijā

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

No piektdienas, 20. februāra, kinoteātros Latvijā sāk izrādīt Aika Karapetjana šausmu filmu M.O.Ž..

Pēc nesaudzīgām streikojošo strādnieku atlaišanām ostas uzņēmumā tā īpašnieks nolemj atpūsties, dodoties brīvdienās uz Itāliju ar savu jauno sievu. Vakarā pirms prombraukšanas viņa greznajā villā iekļūst viens no atlaistajiem darbiniekiem, jauns vīrietis oranžā ostas strādnieka vestē. Svešinieka slepkavnieciskie nodomi vēlāk izrādās tikai daļa no iespaidīga atriebības plāna.

Filmā galvenās lomas atveido Maksims Lazarevs, Anta Aizupe, Āris Rozentāls. Vecuma ierobežojums: 16+.

A. Karapetjana filma M.O.Ž. ir pirmā šausmu filma Latvijā pēc vairāk nekā divdesmit gadu pārtraukuma – kopš 1992. gadā uzņemtās Vasilija Masa šausmu filmas Zirneklis. M.O.Ž. tapšanā ieguldīts tikai privāts finansējums, bez valsts atbalsta.

Pērn filma M.O.Ž. tika izrādīta Kannu filmu tirgū, kas reizi gadā pulcina filmu nozares profesionāļus no visas pasaules.

Režisors Aiks Karapetjans skatītāju uzmanību iemantoja ar spēlfilmu Cilvēki tur (2011).

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas