Aika Karapetjana šausmu filmu M.O.Ž. šonedēļ sāks izrādīt Latvijā

0 komentāri

No piektdienas, 20. februāra, kinoteātros Latvijā sāk izrādīt Aika Karapetjana šausmu filmu M.O.Ž..

Pēc nesaudzīgām streikojošo strādnieku atlaišanām ostas uzņēmumā tā īpašnieks nolemj atpūsties, dodoties brīvdienās uz Itāliju ar savu jauno sievu. Vakarā pirms prombraukšanas viņa greznajā villā iekļūst viens no atlaistajiem darbiniekiem, jauns vīrietis oranžā ostas strādnieka vestē. Svešinieka slepkavnieciskie nodomi vēlāk izrādās tikai daļa no iespaidīga atriebības plāna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Filmā galvenās lomas atveido Maksims Lazarevs, Anta Aizupe, Āris Rozentāls. Vecuma ierobežojums: 16+.

A. Karapetjana filma M.O.Ž. ir pirmā šausmu filma Latvijā pēc vairāk nekā divdesmit gadu pārtraukuma – kopš 1992. gadā uzņemtās Vasilija Masa šausmu filmas Zirneklis. M.O.Ž. tapšanā ieguldīts tikai privāts finansējums, bez valsts atbalsta.

Pērn filma M.O.Ž. tika izrādīta Kannu filmu tirgū, kas reizi gadā pulcina filmu nozares profesionāļus no visas pasaules.

Režisors Aiks Karapetjans skatītāju uzmanību iemantoja ar spēlfilmu Cilvēki tur (2011).

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas