Aicina balsot par Rīgu kā Eiropas labāko tūrisma galamērķi

0 komentāri

Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) aicina iedzīvotājus balsot par Rīgu Eiropas tūrisma un kultūras veicināšanas organizācijas izsludinātajā sacensībā par šā gada labāko tūrisma galamērķi Eiropā.

Kā informē TAVA pārstāve Inta Briede, sarakstā iekļautas 20 pilsētas: Amsterdama, Atēnas, Barselona, Berlīne, Bordo, Brisele, Insbruka, Lisabona, Ļubļana, Londona, Madride, Milāna, Parīze, Reikjavīka, Roma, Stambula, Valleta, Vīne, Zagreba un mūsu Rīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sacensību rīkotāji mudina visiem nominēto galamērķu atbalstītājiem būt aktīviem un balsošanā iesaistīt radus, draugus, kolēģus, kaimiņus un visus citus.

Par tūristiem pievilcīgāko pilsētu Eiropā iespējams nobalsot interneta vietnē ebd2015.com. Balsošana notiks trīs nedēļas un noslēgsies 10. februārī.

Sacensībās uzvarējušajai pilsētai tiks godpilnais tituls – Eiropas vislabākais tūrisma galamērķis 2015. gadā – un lieliska publicitāte medijos un tūrisma sarīkojumos.

Sacensību organizē Eiropas tūrisma un kultūras veicināšanas organizācija European Best Destinations ar mītnes vietu Briselē.

Šogad balsošana norit sesto reizi. Pērn uzvarētājas titulu ieguva Portugāles pilsēta Portu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas