Ace of Base izdos jaunu albumu

0 komentāri

Zviedru popgrupa Ace of Base paziņojusi, ka 6. martā laidīšot klajā jaunu albumu ar dziesmām, kas ierakstītas laikā no 1991. līdz 2005. gadam.

Albuma nosaukums būs Hidden Gems, atklāja ierakstu kompānija Playground. Klausītāji, kuri to iegādāsies digitālajā mūzikas veikalā iTunes, saņems divas papildu dziesmas un bukletu.

Ace of Base ir starp populārākajām zviedru grupām. 90. gados tā izdeva vairākus pasaulslavenus hitus, kuru vidū bija All That She Wants un The Sign.

Grupa pārdevusi vairāk nekā 30 miljonus ierakstu. Vienīgās zviedru grupas, kuru ieraksti pārdoti kuplākā skaitā, ir ABBA un Roxette.

Ace of Base turpina uzstāties, taču jau vairākus gadus nav izdevusi nevienu hitu.

Grupā palikuši dalībnieki Jūnass Berjgrēns un Ulfs Ēkberjs, taču Linna un Jennija Berjgrēnas sākušas solokarjeru.

Otrdien grupas paziņojums tika apspriests tviterī. Kāds amerikāņu mūzikas žurnālists atzina, ka esot saņēmis savu visu laiku mīļāko preses relīzi. Savukārt citi piebilda, ka daudz vairāk gaidot, piemēram, amerikāņu rokgrupas The Killers solista Brendona Flauersa albumu, kas arī tika izziņots šonedēļ. The Killers nesenākais albums Battle Born iznāca 2012. gadā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas