Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Izklaide

Daiļā TV zvaigzne Elena atklāj unikālu recepti, kā ātri ataudzēt garus matus

Daiļā TV zvaigzne Elena atklāj unikālu recepti, kā ātri ataudzēt garus matus 5

TV3 šovā ”Precētie pret brīvajiem” iepazīto 27 gadus veco rīdzinieci Elenu Kalicku, kura šomēnes kļuvusi par TV6 mēneša meiteni, daba apveltījusi ar žilbinošu smaidu un pievilcīgu ārieni. Portālam Skaties.lv skaistule atklāj savu ikdienas skaistuma rutīnu un kādu iedarbīgu recepti, kā spējusi ataudzēt matus vairāk nekā sprīža garumā.

Ekskluzīvi FOTO: daiļās Violetas Līgo nakts Dānijā

Ekskluzīvi FOTO: daiļās Violetas Līgo nakts Dānijā 12

Smukajai šovu veterānei Violetai Stepanovai Līgo brīvdienās bija jāstrādā, tāpēc viņa no lielas svinēšanas atturējās. Kā Skaties.lv atklāja blondīne, piektdien pēc darba viņa aizgājusi uz vietu pilsētā, kur pulcējas ļaudis un kurina ugunskurus, un ļāvusies svinībām, kas gan bijušas mazliet citādākas nekā ballīšu meičai ierasts.

Guntis Veits TV šovos vairs nepiedalās, jo tur nemaksā

Guntis Veits TV šovos vairs nepiedalās, jo tur nemaksā 3

Kopš iepriekšējās reizes, kad grupas “Credo” solists Guntis Veits startēja kādā no tautas iemīļotajiem TV šoviem, pagājuši trīs gadi. Viens no viņa iznācieniem pat nokļuva nacionālā mēroga hita statusā. Tagad mūziķis atklāj, ka nav plānojis atgriezties TV šovu lauciņā. Kādēļ tā?

Lai puto miestiņš! Alternatīvie Līgosvētku ticējumi brangai alus baudīšanai

Lai puto miestiņš! Alternatīvie Līgosvētku ticējumi brangai alus baudīšanai

Klāt ir vieni no gada gaidītākajiem (ja ne pašiem gaidītākajiem) svētkiem – Līgo, kad galdā tiks likti neskaitāmu veidu sieri, uz uguns cepts sulīgs šašliks un pieaugušo vidū, protams, neiztikt arī bez alutiņa. Portāls Skaties.lv piedāvā alternatīvos ticējumus, kas potenciāli varētu piepildīties kādam no jums.

Miks Dukurs Jāņos grādīgo nelietos – meklēs papardes ziedu

Miks Dukurs Jāņos grādīgo nelietos – meklēs papardes ziedu 5

Kamēr miestiņa dzeršana Līgo naktī apdziedāta tautasdziesmās un vienu aliņu izdzer pat tie, kuri ikdienā alkoholu nelieto, pozitīvu piemēru, ka iespējams izklaidēties arī bez apreibināšanās, rādījis mūziķis Miks Dukurs. Viņš pat vieglajam alkoholam pateicis kategorisku Nē. Kā tad tā – Jāņi bez alus?!

Nebrauc dzēris! Leģendārā ”Ātruma” padomi tautiešiem drošai līgošanai

Nebrauc dzēris! Leģendārā ''Ātruma'' padomi tautiešiem drošai līgošanai 1

Līgonakts gaidās kārtējo reizi vietā būs atgādinājums – nebrauc dzēris! Dzērājšoferu apturēšanu par savu pienākumu joprojām uzskata slavenais ”Ātrums” jeb Antons Zamišļavejs, pazīstams arī kā ”UgunsGrēka” Svjatoslavs, kurš izmanto iespēju atkal uzrunāt Skaties.lv lasītājus un dot dažus viedus padomus.

Mīkstu, mutē kūstošu un ”bezgaļas” pīrādziņu receptes gardiem Līgo svētkiem

Mīkstu, mutē kūstošu un “bezgaļas” pīrādziņu receptes gardiem Līgo svētkiem

Līgo svētki nav iedomājami bez krāšņi klāta svētku galda, kurā pīrāgi ir tikpat neatņemama mielasta sastāvdaļa kā tradicionālais Jāņu siers un alus. Turklāt pīrādziņi parasti garšo gan lieliem, gan maziem ēdājiem. Bloga ”Lindas Virtuve” autore Linda Tellgrēna piedāvā trīs dažādu pīrādziņu receptes, lai iepriecinātu ne tikai savas, bet arī pārējo līgotāju garšas kārpiņas.

Kaupera dēlu grupa meklē meiteni; varbūt tu esi īstā?

Kaupera dēlu grupa meklē meiteni; varbūt tu esi īstā? 27

“Prāta Vētras” solista Renāra Kaupera dvīņu Emīla un Edgara Kauperu grupa “Carnival Youth” sociālajā tīklā “Facebook” publicējusi aicinājumu palīdzēt atrast meitenei, kura būtu ar mieru iejusties nāras lomā. Uz mitoloģiskās ūdens būtnes lomu jau tagad cierē desmitiem latvju zelteņu.

FOTO: Alfrids vairs sievu nemeklē! Šarmantais saimnieks beidzot bauda īstu ģimenes laimi

FOTO: Alfrids vairs sievu nemeklē! Šarmantais saimnieks beidzot bauda īstu ģimenes laimi 10

Nupat atklāta vēstuļu rakstīšana šova ”Saimnieks meklē sievu” ceturtās sezonas brašuļiem, un daļa dāmu steidz jautāt, kā klājas pagājušās sezonas favorītam – šarmantajam Alfridam Lipovskim. Dāmas, Skaties.lv jūs jāapbēdina – Alfridu jūsu vēstules vairs neinteresē. Divus gadus pēc savas dalības šovā Cirmas puses saimnieks izveidojis nopietnas un skaistas attiecības, kuras neslēpj arī no šova faniem.