Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Izklaide

Ja jūti kādu no šiem simptomiem, zini, tā ir gripa!

Ja jūti kādu no šiem simptomiem, zini, tā ir gripa!

Kritiski pieaugot gripas slimnieku skaitam, “Slimību profilakses un kontroles centrs” šonedēļ valstī izsludinājis gripas epidēmijas sākumu. Kā sabalansēt uzturu imūnsistēmas stiprināšanai, kādus profilaktiskos līdzekļus izvēlēties un kā rīkoties, ja kāds no mājiniekiem saslimis ar šo ārkārtīgi lipīgo vīrusu infekcijas slimību, stāsta pediatre Sanita Mitenberga.

Daiļās Signes skaistuma noslēpums – ziemā vingrot ārā plikiņai

Daiļās Signes skaistuma noslēpums - ziemā vingrot ārā plikiņai

Kanāla TV6 skatītājiem nav noslēpums, ka šā mēneša meitene ir atraktīvā Signe Turauska, kura pati ir ļoti liela ziemas fane. Tieši šā iemesla dēļ tika izvēlēta kā pirmā, kas janvārī gozēsies TV ekrānā. Jautājām viņai, kā lai šo auksto gadalaiku padara priecīgāku.

Zaudēta mīlestība, slava pagastā un ticība savam biznesam Latvijā. ”Lauku sētas” Sandis atklāti par dzīvi pēc šova

Zaudēta mīlestība, slava pagastā un ticība savam biznesam Latvijā. ''Lauku sētas'' Sandis atklāti par dzīvi pēc šova 13

”Lauku sēta” un tās filmēšana jau labu laiku kā noslēgušās, taču tās spēcīgākais dalībnieks Sandis Raumanis joprojām izjūt vasaras piedzīvojuma sekas. Vīrietis kļuvis par pagasta ”zvaigzni”, un atpazīstamības dēļ reizēm pat piedzīvo neērtus brīžus. Taču īpašu nospiedumu TV spēle atstājusi uz viņa attiecībām – ”Lauku sētas” laiks allaž paliks Sanda atmiņā kā pēdējais skaistais piedzīvojums ar jauko un dvēselisko Ievu Dravenieci, ar ko kopā šovā startēja kā ”pāris uz pusslodzi”.

Edgars Bāliņš: Latviešu skatītājs ir audzis – tagad viņš savus jokus stāsta man!

Edgars Bāliņš: Latviešu skatītājs ir audzis - tagad viņš savus jokus stāsta man!

Kumēdiņu meistars Edgars Bāliņš jau pirmdien, 23. janvārī, kultūras klubā “Cafe Film Noir” atrādīs savu otro stāvizrādi “Tādā ziņā viss čill”. Tikos ar viņu vietā, kur komiķis uzsāka savas jokošanās gaitas – bārā “Coco Loco”, lai parunātos gan nedaudz par viņu, gan “stand-up” žanru kā tādu, gan arī, protams, gaidāmo pasākumu.