Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Izklaide

Dzeram bērzu sulas! Trīs vienkāršas receptes

Dzeram bērzu sulas! Trīs vienkāršas receptes

Marta beigas un aprīļa sākums daudziem saistās arī ar bērzu sulu tecināšanu. Un kā nu ne – šī saldā dzira ir arī ļoti veselīga! Tiem, kuri vēlas paeksperimentēt un raudzēt sulas saviem spēkiem – mums ir pāris idejas, no kurām smeltiem iedvesmu!

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Alkohols ir pagātne! ”Patiesības spogulis” apgriezis kājām gaisā Normunda dzīvi

Alkohols ir pagātne! ''Patiesības spogulis'' apgriezis kājām gaisā Normunda dzīvi 7

”Patiesības spoguļa” šīs nedēļas galvene varoņi Normunds un Līga ekrānā izdzīvoja visu emociju gammu – vīrietis aizbēga no filmēšanas, lai pēc tam atgrieztos ar baltām rozēm un solījumu mīļotajai būt kopā uz mūžu. Sarunā ar Skaties.lv Normunds atklāj, kāpēc izšķīrās par bēgšanu un kādas tagad ir viņa attiecības ar alkoholu.

“Tik bērnišķīgus gājienus negaidīju!” Neids naktī asi atriebies MC Kat par kritiku

"Tik bērnišķīgus gājienus negaidīju!" Neids naktī asi atriebies MC Kat par kritiku 26

Jaunā repere MC Kat ceturtdienas, 23. marta, vakarā ”YouTube” publicēja video ”Neids Nervozi Pīpē Stūrītī”, cerot ar šo dziesmu izaicināt hiphopa kolēģi uz muzikālu dueli. Neida reakcija meiteni pārsteigusi – kolēģis pasūdzējies par dziesmu ”YouTube”, bet pašai meitenei nosūtījis ļoti asu vēstuli, pēc kuras pats nobloķējis viņu ”Facebook”.

”Neid, tava dziesma ir sū**!” Nofilmēta izcila parodija par “REŽ”

''Neid, tava dziesma ir sū**!'' Nofilmēta izcila parodija par "REŽ'' 67

Latvijā sācies īsts hiphopa bums. Kamēr Neids pēc ”REŽ” jau gatavo nākamo hitu, sevi nupat pieteikusī MC Kat radījusi dziesmu un video, kurā izsmej šo jaunatnes hiphopa elku un viņa mētāšanos ar izprintēto naudu. Kā pirmajiem viņa klipu novērtēt piedāvā Skaties.lv lasītājiem.

Esi starp stilīgajiem vecākiem! Kristapa Skuteļa jaunatklājumi tehnoloģiju pasaulē

Esi starp stilīgajiem vecākiem! Kristapa Skuteļa jaunatklājumi tehnoloģiju pasaulē

Dzīvojot tehnoloģiju laikmetā, mums tiek piedāvātas tik daudz un dažādas iespējas, ka bieži vien visam nemaz nespējam izsekot līdzi. Jauno tehnoloģiju entuziasts un zinātājs Kristaps Skutelis atklāj, kādi aplikāciju trendi valda jauniešu un vecāku vidū, kā arī atklās, kā šajā gadsimtā skatīties filmas viņam un viņai.