Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Izklaide

No frīstailošanas pie spoguļa līdz savām dziesmām. Vasaras lielākajās repa cīņās debitēs Teilors no Siguldas

No frīstailošanas pie spoguļa līdz savām dziesmām. Vasaras lielākajās repa cīņās debitēs Teilors no Siguldas 10

Jaunais hiphopa izpildītājs Teilors, īstajā vārdā Oskars Lapiņš, 30. maijā svinēs 22. dzimšanas dienu, bet pēc dažām dienām – 2. jūnijā – viņš spēkus izmēģinās vasaras lielākajās reperu un hiphoperu rīmju cīņās ”Summer Rap Battle” Vecrīgas bārā ”Paldies Latiņam”. Zīmīgi, ka šī būs mūziķa pirmā publiskā uzstāšanās.

Mmmhmm? “Precētie pret brīvajiem” zvaigznes Arņa dziļdomīgais jautājums savaldzina Baibu

Mmmhmm? "Precētie pret brīvajiem" zvaigznes Arņa dziļdomīgais jautājums savaldzina Baibu 5

”Nē, nē, ilgtermiņā mēs sevi kopā neredzam,” tā iespējamo attiecību perspektīvu novērtēja šova ”Precētie pret brīvajiem” zvaigzne Arnis, kurš tikās ar Skaties.lv lasītāju Baibu, ”bet, nu, aiziet uz kādu randiņu vai padejot – kāpēc ne?” Uz tik neviennozīmīgi dramatiskas nots noslēdzies kārtējais Skaties.lv un šova ”Precētie pret brīvajiem” pasākums ”Gribu randiņu ar brīvo”, kurā tiekas šova zvaigznes un Skaties.lv lasītājas.

Žoržs Siksna kādai leģendārai dziesmai devis otro elpu

Žoržs Siksna kādai leģendārai dziesmai devis otro elpu

Populārais Latvijas estrādes dziedātājs Žoržs Siksna 60. jubilejai veltītās koncertturnejas gaidās kopā ar orķestri ”Vintāža” jaunā aranžējumā ierakstījis klausītāju iemīļoto dziesmu ”Ap Jāņiem Mārtiņos”. Orķestris ”Vintāža” dziedātāju pavadīs arī jubilejas koncertos.

Pēc skatītāju pieprasījuma! Četru (!) oktāvu balss – potenciālā “X Faktora” zvaigzne frizieris Gints no Valmieras

Pēc skatītāju pieprasījuma! Četru (!) oktāvu balss - potenciālā "X Faktora" zvaigzne frizieris Gints no Valmieras 14

Pagājušajā nedēļā turpinājām iepazīstināt ar “X Faktora” atlases dalībniekiem, un šoreiz tas bija kolorītais frizieris-stilists, 54 gadus vecais Gints Ristamecs no Valmieras. Pēc publikācijas par viņu katru dienu turpinājām saņemt vēstules, kas lūdza atrādīt, kā šim talantam veicās žūrijas priekšā. Lasītāju lūgumi ir jāciena, tad nu piedāvājam ieskatu.

Ieva Florence uz pasākumu ”Arēnā Rīga” reiz iešmaukusi, liekot lietā kādu sievišķīgu triku

Ieva Florence uz pasākumu “Arēnā Rīga” reiz iešmaukusi, liekot lietā kādu sievišķīgu triku 1

Skriet, spēlēt teātri, dejot baletu, filmēties, gatavot ēst, doties uz CrossFit nodarbībām, satikt ģimeni un draugus, studēt – aktrisei un seriāla “Viņas melo labāk” zvaigznei Ievai Florencei savā ikdienā jāpaspēj iekļaut ļoti daudz aktivitāšu. Tomēr enerģijas viņai netrūkst – viņa zina, kas ir brīvdienas un atpūta. Tāpat viņa pamanās piekrist intervijai sestdienā pusdeviņos no rīta.

VIDEO: “Olas” stāsta par starpgadījumu Barselonā

VIDEO: "Olas" stāsta par starpgadījumu Barselonā 1

Pirms dažām dienām publicējām vēsti par nepatīkamo atgadījumu, kas noticis grupas “Olas” jaunā videoklipa ”Pāri okeānam” filmēšanas braucienā uz Barselonu. Piedāvājam materiālu, kurā puiši skaidro, kas tad īsti notika.