Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Izklaide

“Saimnieks meklē sievu” skaistākais pāris Jānis Šmits un Daiga publicē apburošu FOTO

"Saimnieks meklē sievu'' skaistākais pāris Jānis Šmits un Daiga publicē apburošu FOTO 9

”Saimnieks meklē sievu” visai droši var dēvēt par vienu no tiem pašmāju šoviem, kurš radījis vislielāko skaitu patiešām laimīgu ģimeņu. Tostarp ir arī Jānis Šmits un Daiga Eglīte. Ilgu laiku slēpuši attiecību turpinājumu pēc TV spēles, abi beidzot padalījušies ar skaistu foto, kas parāda, ka arī pēc spēles pāris dzīvo mīlestībā.

Lustīgs VIDEO: Sandis Kiops plosās žetonvakarā Rīgas ģimnāzijā

Lustīgs VIDEO: Sandis Kiops plosās žetonvakarā Rīgas ģimnāzijā 1

Mūziķa Sanda Kiopa talanta cienītāju starpā ir visu paaudžu pārstāvji – leģendārā ”Pīlādžoga” ir īsts hits arī jauniešu aprindās. Lai padarītu savu žetonvakaru īpaši neaizmirstamu, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas vidusskolēni uzaicināja slaveno pīlādžogotāju svinīgajā vakarā mazliet paplosīties kopā ar viņiem.

TV6 debitē Gordona Remzija šovs ”Elles hotelis”

TV6 debitē Gordona Remzija šovs “Elles hotelis”

No 24. februāra piektdienu vakaros plkst. 21.00 TV6 ielūdz Gordona Remzija vadītajā ”Elles hotelī”. Ieklausīties eksperta skarbajā kritikā vai uz mūžu palikt ”Elles hotelī” – šāds lēmums būs jāpieņem, iespējams, briesmīgāko ASV viesnīcu saimniekiem.

Santa Pīlēna publisko mēnesi vecās meitas foto

Santa Pīlēna publisko mēnesi vecās meitas foto

Šodien, 24. februārī, aprit tieši mēnesis, kopš pazīstamās bērnu modes blogeres Santas Pīlēnas un viņas vīra arhitekta Mārtiņa Pīlēna meitas Frīdas piedzimšanas. Notikumam māmiņa veltījusi sirsnīgu ierakstu un publiskojusi meitas fotogrāfiju sociālās saziņas vietnē ”Instagram”.

VIKTORĪNA ”KO TU ZINI PAR LATVIJU?”  1. KĀRTA

VIKTORĪNA “KO TU ZINI PAR LATVIJU?” 1. KĀRTA 2

Kā jau ierasts, februārī TV3 kanālā atgriežas izglītojoši izklaidējošais raidījums ”Es mīlu tevi, Latvija!” Kamēr televīzijas ekrānos atjautībā un prāta veiklībā sacenšas Valtera un Janas komandas, portāls Skaties.lv jums, dārgie skatītāji un lasītāji, piedāvā pārbaudīt savas zināšanas ikgadējā viktorīnā ”Ko tu zini par Latviju?”.

Redzēt, kā vecāki nedēļas laikā noveco par 10 gadiem: Aija Andrejeva atklāti par traģēdiju ģimenē

Redzēt, kā vecāki nedēļas laikā noveco par 10 gadiem: Aija Andrejeva atklāti par traģēdiju ģimenē 4

LNT raidījuma “Profesija mamma” jaunākajā raidījumā ļoti smaga tēma – bezvēsts pazudušie cilvēki. Katru dienu Latvijā pazūd vismaz divi cilvēki. Pagājušajā gadā pazudušo skaits bija sasniedzis 900 – liela daļa no tiem pusaudži un bērni. Ir tie, kas atrodas paši, citus atrod, bet ir tie, kuri neatgriežas nekad. Kā jūtas ģimenes un ko par to saka glābēji?

“”UgunsGrēks” man sniedza roku brīdī, kad apsvēru aktrises karjeras beigšanu!” Luīzes lomas atveidotāja par seriāla pēdējo sezonu

""UgunsGrēks" man sniedza roku brīdī, kad apsvēru aktrises karjeras beigšanu!" Luīzes lomas atveidotāja par seriāla pēdējo sezonu

Iesākumā viņas tēls strādāja pie Vadima kazino, pēc tam kļūstot par istabeni Pētersonu viesnīcā. Tad Luīze uz laiku nozuda, bet atgriezās ar vēstīm, ka ir stāvoklī no vecā Felzenbahera. Nu jau kļuvusi par stabilu vērtību seriālā, bet ko Madara Melne-Tomsone domā par “UgunsGrēka” pēdējo sezonu? Portāls Skaties.lv aicināja viņu uz nelielu sarunu.

“Svingeri” kļūst par trešo visu laiku ienesīgāko filmu Latvijā

"Svingeri" kļūst par trešo visu laiku ienesīgāko filmu Latvijā 1

Režisora Andreja Ēķa daudz apspriestā komēdija ”Svingeri” kļuvusi par trešo veiksmīgāko spēlfilmu Latvijas kino izrādīšanas vēsturē uzreiz aiz tādiem kases grāvējiem kā Deivida Kamerona “Avatars” un Aigara Graubas “Rīgas Sargi”, ziņo filmas izplatītāji.

Simtiem latviešu raujas uz tikšanos ar ”UgunsGrēka” zvaigznēm; arī tu vari vēl paspēt

Simtiem latviešu raujas uz tikšanos ar ''UgunsGrēka'' zvaigznēm; arī tu vari vēl paspēt 1

Skaties.lv izsludinātā iespēja ”UgunsGrēka” faniem klātienē satikt kādu no saviem mīļajiem aktieriem un uzdot sev interesējošos jautājumus izpelnījusies milzu atsaucību. Jau vairāki simti seriāla skatītāju iesūtījuši savus pieteikumus, un vispopulārākie varoņi, ko tauta grib aicināt uz randiņiem, ir Marija Linarte jeb Krista un Zane Daudziņa jeb Helēna.

TV3 šova veidotāji skaidro, kādēļ brašajam tētim Jānim ”atņemti” 100 eiro

TV3 šova veidotāji skaidro, kādēļ brašajam tētim Jānim “atņemti” 100 eiro 7

Trešdienas, 22. februāra, vakarā pirmo reizi TV3 šova ”Tēta nedienas Latvijā” vēsturē tēvs ģimenei nopelnīja par simt eiro mazāk, nekā tas bija izdevies viņa priekšgājējiem. Lai gan TV ekrānā izskatījies, ka Jānis ar visiem pieciem uzdevumiem ticis galā godam, šova skatītāji un fani izjūt rūgtumu par spēles godīgumu.