Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Visas filmas

 • Kā apprecēt miljardieri

  Kā apprecēt miljardieri

  vēl 223 dienas

  Anotācija

  Izbijusī skeitborda čempione Kima nu ir nonākusi neapskaužamā situācijā – pēc mammas nāves viņai jāpalīdz tētim finansiāli. Kimai rodas iespēja strādāt ēdināšanas nozarē – vienā no ekskluzīvākajām atpūtas vietām Alpos.

 • Negadījums ar Ziemassvētku vecīti

  Negadījums ar Ziemassvētku vecīti

  vēl 4 dienas

  Anotācija

  Piedzīvojumu filma/Ģimenes filma. Pēc piedzīvotās sakāves Londonas akadēmiskajās aprindās Fileass Fogs cenšas pierādīt savas zinātniskās perspektīvas zemeslodes izpētē, to apceļojot mazāk nekā 80 dienās. Tas 19. gadsimtā ir vēl nebijis izaicinājums un neprātīgs lēmums, tomēr džentlmenis Fileass Fogs uzstājīgi pie tā turas.

 • Līgava Ziemassvētkiem

  Līgava Ziemassvētkiem

  vēl 3 dienas

  Anotācija

  Džesija gatavojas kāzām. Taču tieši pirms jāvārda viņa saprot, ka šis vīrietis tomēr nav viņas īstais. Diemžēl šī ir jau trešā reize, kad viņa sabīstas un aizbēg, tāpēc nosolās sev – vairs nekādu tikšanos ar vīriešiem!

 • Ziemassvētki septembrī

  Ziemassvētki septembrī

  vēl 191 dienas

  Ziemassvētki septembrī

  Ziemassvētki septembrī

  vēl 191 dienas

  Anotācija

  Ziemassvētki septembrī? Ja kāds strādā industrijā, kur tiek ražotas dāvanas vai saldumi Ziemassvētkiem, tad svētku noskaņa sāk valdīt jau trīs mēnešus agrāk – septembrī.

 • Tas būs ziņās!

  Tas būs ziņās!

  vēl 131 dienas

  Tas būs ziņās!

  Tas būs ziņās!

  vēl 131 dienas

  Anotācija

  Kā tas gadījās, ka neticami skaistā Grēta saplēstā un dubļainā kāzu kleitā laužas cauri apsnigušiem krūmājiem, un viņu izglābj tikpat neticami izskatīgais Bens? Grēta ir dzeltenā preses izdevuma „Pulss” reportiere, kas nenogurstoši ziņo par visiem slavenību noslēpumiem.