Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Visas filmas

 • Burvju telefons

  Burvju telefons

  vēl 69 dienas

  Burvju telefons

  Burvju telefons

  vēl 69 dienas

  Anotācija

  Ar sešpadsmit gadus veco Zoju nav nekādu problēmu – meitene ir talantīga dejotāja, un sekmes skolā viņai ir vairāk kā iepriecinošas. Taču tad viss mainās – Zojas mamma apprecas no jauna.

 • Atkal 16

  Atkal 16

  vēl 3 dienas

  Atkal 16

  Atkal 16

  vēl 3 dienas

  Anotācija

  Klēras ģimenē nekāda harmonija šobrīd nevalda. Bērni no viņas ir atsvešinājušies un dzīvo katrs savu dzīvi, bet vīrs acīmredzami vairāk aizrāvies ar savu teātra trupu un jaunajām aktrisēm, nekā interesējas par sievu.

 • Bibliotekārs 3: Jūdas biķera lāsts

  Bibliotekārs 3: Jūdas biķera lāsts

  vēl 11 dienas

  Anotācija

  Pasaulei draud briesmas no vampīriem, un vienīgais, kurš var visu glābt, ir grāmatu varonis Flins Karsens. Šoreiz viņš tiek nosūtīts uz Ņūorleānu, kur viņam jāsacenšas ar zemisku vampīru plānu un jāizglābj nolaupītais profesors. Viņam palīdz skaista sieviete, pie kuras, kā izrādās, atrodas atslēga uz Jūdas biķeri, kas var augšāmcelt visus vampīrus…

 • 80 dienās apkārt zemeslodei

  80 dienās apkārt zemeslodei

  vēl 4 dienas

  Anotācija

  Piedzīvojumu filma/Ģimenes filma. Pēc piedzīvotās sakāves Londonas akadēmiskajās aprindās Fileass Fogs cenšas pierādīt savas zinātniskās perspektīvas zemeslodes izpētē, to apceļojot mazāk nekā 80 dienās. Tas 19. gadsimtā ir vēl nebijis izaicinājums un neprātīgs lēmums, tomēr džentlmenis Fileass Fogs uzstājīgi pie tā turas.

 • Kaulu pilsēta

  Kaulu pilsēta

  Anotācija

  Mūsdienu Ņujorkā dzīvo šķietami parasta meitene Klerija Freja. Reiz viņa uzzina, ka patiesībā ir viena no ēnu medniekiem - karotājiem, kuru dzīslās rit arī eņģeļu asinis.

 • Anabella Hūpere un Nantaketas spoki

  Anabella Hūpere un Nantaketas spoki

  vēl 10 dienas

  Anotācija

  Izbaudot brīvdienas vēsturiskiem mītiem apvītajā Nantaketas salā, draugu grupa iesaistās neparastā piedzīvojumā. Viņiem nāksies atmaskot divus viltīgus zagļus, lai atklātu noslēpumu, kuru glabā kāds leģendārs spoku stāsts.

 • Mans mazais eņģelis

  Mans mazais eņģelis

  vēl 252 dienas

  Mans mazais eņģelis

  Mans mazais eņģelis

  vēl 252 dienas

  Anotācija

  Komēdija par topošajiem vecākiem, kuri nespēj radīt bērnu, tādēļ pieņem savā namā negaidīti ieradušos septiņus gadus vecu puisēnu. Galvenajā lomā Tonija Kolete. 2011

 • Ne par kādu naudu

  Ne par kādu naudu

  vēl 10 dienas

  Ne par kādu naudu

  Ne par kādu naudu

  vēl 10 dienas

  Anotācija

  Izabella pēc studijām Japānā dabūjusi tur arī darbu un nedomā braukt mājās. Tomēr tēvs, kuram pieder automašīnu rūpnīca, pierunā meitu atgriezties, lai viņa pārņemtu rūpnīcas vadību. Tomēr izrādās, ka tēvs tikai vēlējies, lai meita ierodas uz viņa saderināšanos.

 • Aizņemos līgavaini

  Aizņemos līgavaini

  Anotācija

  Džinifera Gudvina iejutusies Reičelas lomā. Reičela ir meitene, kura iemīlējusies savas labākās draudzenes līgavainī.

 • Tuksneša čuksti

  Tuksneša čuksti

  Anotācija

  Nebeidzamas smilšu kāpas, sveloša saule – tāda ir dzīve Dubajā, un Sinai, ārstei no Eiropas, tā šķiet neiespējama.

 • Solis augšup 4

  Solis augšup 4

  Anotācija

  Emīlija ierodas Maiami, cerot kļūt par profesionālu dejotāju, un drīz vien iemīlas Šonā - puisī, kurš vada deju grupu un organizē nesankcionētus modernus deju priekšnesumus ielās, ko sauc par „Mobu”.

 • Čārlijam Kantrimenam ir jāmirst

  Čārlijam Kantrimenam ir jāmirst

  Anotācija

  Komēdija/Romantiska filma. Kad Čārlijam Kantrīmenam parādās viņa mirusī māte, kura liek doties uz Bukaresti, puisis nekavējoties kāpj lidmašīnā. Nejauši sastapis saslimušu pasažieri, Čārlijs iepazīstas ar rumāņu daiļavu Gabiju, un tikšanās pilnībā maina viņa ceļojuma gaitu.

 • Bada spēles: Spēle ar uguni

  Bada spēles: Spēle ar uguni

  Anotācija

  Piedzīvojumu filma/Zinātniskā fantastika. Dženifera Lorensa atkal iejūtas Katnisas Everdīnas lomā otrajā šīs zinātniskās fantastikas triloģijas filmā, kuras pamatā ir Sjūzenas Kolinsas romāns. Pēc uzvaras 74. Bada spēlēs Ketnisa kopā ar otru uzvarētāju Pītu Melarku (Džošs Hačersons) atgriežas dzimtajā 21. rajonā, lai baudītu pelnītu atpūtu.

 • Visuma karotāji

  Visuma karotāji

  Anotācija

  Seši ļoti atjautīgi pusaudži tiek izvēlēti vasaras kosmosa nometnes sacensībām ASV Kosmosa un Raķešu centrā Hantsvilā, Alabamas štatā. Sacensības kļūst arvien spraigākas, taču bērniem nav ne jausmas, ka viņu pēdējais uzdevums būs atrisināt bīstamu krīzi uz starptautiskas kosmosa stacijas klāja, visai pasaulei vērojot viņus darbībā.

 • Labās raganas brīnums

  Labās raganas brīnums

  Anotācija

  Mišelas dzīvē viss ir izdomāts – gan viņas pagātne, gan tagadne, gan vārds. Viņas draugs Bruno ir pārliecināts, ka Mišela ir stjuarte un ceļo pa visu pasauli, kamēr patiesībā sieviete strādā par viesmīli krodziņā. Taču pēkšņi Bruno vēlas ciešākas attiecības – viņš uzskata, ka pienācis laiks sākt dzīvot kopā.