Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Visas filmas

 • Krēsla. Aptumsums

  Krēsla. Aptumsums

  vēl 131 dienas

  Krēsla. Aptumsums

  Krēsla. Aptumsums

  vēl 131 dienas

  Anotācija

  Drāma/Fantastika/Romantiska filma. Sietlā notiek vairākas neizskaidrojamas slepkavības, un jau drīz vien kļūst skaidrs, ka tās pastrādājis vampīrs. Bellai jau atkal draud briesmas.

 • Es, Frankenšteins

  Es, Frankenšteins

  vēl 70 dienas

  Es, Frankenšteins

  Es, Frankenšteins

  vēl 70 dienas

  Anotācija

  Režisora Stjuarta Bītija pārdabiskā spriedzes filma ar Āronu Ekhārtu un Bili Naī galvenajās lomās. 200 gadus pēc radīšanas brīža Dr. Frankenšteina nemirstīgais radījums Ādams joprojām klīst pa pasauli. Nonācis Leonoras vadīto labo gārguļu un viņu medījošo ļauno dēmonu konflikta epicentrā, Ādams ir spiests cīnīties ar tiem, kas vēlas izmantot viņa pārdabiskās spējas dzīvot mūžīgi, un izjaukt viņu ieceri iznīcināt cilvēci.

 • Ne/sevī

  Ne/sevī

  vēl 38 dienas

  Ne/sevī

  Ne/sevī

  vēl 38 dienas

  Anotācija

  Kāds ļoti bagāts vīrs, kurš mirst no vēža, piekrīt jaunai un netradicionālai medicīniskai procedūrai, ar kuras palīdzību viņa apziņa un prāts tiek pārnests jauna un veselīga vīrieša ķermenī. Taču viss kļūst sarežģītāk, kad sāk atklāties šī ķermeņa vēsture un izcelsme.

 • Krēsla: Jauns mēness

  Krēsla: Jauns mēness

  vēl 18 dienas

  Krēsla: Jauns mēness

  Krēsla: Jauns mēness

  vēl 18 dienas

  Anotācija

  „Krēslas” sāgas otrajā daļā mīlestība starp mirstīgo un vampīru pieņem jaunus apveidus, un Bella Svona arvien dziļāk slīgst pārdabiskajā pasaulē, kurai tik kvēli alkst piederēt, lai gan tādējādi viņa nonāk vēl lielākās briesmās nekā iepriekš.

 • Būda mežā

  Būda mežā

  vēl 11 dienas

  Būda mežā

  Būda mežā

  vēl 11 dienas

  Anotācija

  Piecu draugu atpūta dziļi mežā pārvēršas par murgu, kad ļaunprātīgu novērotāju grupa uzsāk noslēpumainu un biedējošu rituālu. Spraiga šausmu filma. 2011.

 • Kaulu pilsēta

  Kaulu pilsēta

  Anotācija

  Mūsdienu Ņujorkā dzīvo šķietami parasta meitene Klerija Freja. Reiz viņa uzzina, ka patiesībā ir viena no ēnu medniekiem - karotājiem, kuru dzīslās rit arī eņģeļu asinis.

 • Bada spēles: Spēle ar uguni

  Bada spēles: Spēle ar uguni

  Anotācija

  Piedzīvojumu filma/Zinātniskā fantastika. Dženifera Lorensa atkal iejūtas Katnisas Everdīnas lomā otrajā šīs zinātniskās fantastikas triloģijas filmā, kuras pamatā ir Sjūzenas Kolinsas romāns. Pēc uzvaras 74. Bada spēlēs Ketnisa kopā ar otru uzvarētāju Pītu Melarku (Džošs Hačersons) atgriežas dzimtajā 21. rajonā, lai baudītu pelnītu atpūtu.

 • Pandorum

  Pandorum

  Anotācija

  Kosmosa kuģa komanda pamostas un neatceras ne veicamo uzdevumu, ne savus vārdus.

 • Pirmkods

  Pirmkods

  Anotācija

  Kapteinis Kolters Stīvenss atmostas nepazīstama vīrieša ķermenī un atklāj, ka viņam ir uzticēts atrast Čikāgas pasažieru vilciena spridzinātāju.

 • Atkusnis

  Atkusnis

  Anotācija

  Ekspedīcijā uz Arktiku pētnieku atklāj, ka, kūstot polārajam ledum, brīvībā izkļuvis nāvējošs aizvēsturisks parazīts.

 • Labās raganas brīnums

  Labās raganas brīnums

  Anotācija

  Mišelas dzīvē viss ir izdomāts – gan viņas pagātne, gan tagadne, gan vārds. Viņas draugs Bruno ir pārliecināts, ka Mišela ir stjuarte un ceļo pa visu pasauli, kamēr patiesībā sieviete strādā par viesmīli krodziņā. Taču pēkšņi Bruno vēlas ciešākas attiecības – viņš uzskata, ka pienācis laiks sākt dzīvot kopā.