Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Visas filmas

 • Burvju telefons

  Burvju telefons

  vēl 69 dienas

  Burvju telefons

  Burvju telefons

  vēl 69 dienas

  Anotācija

  Ar sešpadsmit gadus veco Zoju nav nekādu problēmu – meitene ir talantīga dejotāja, un sekmes skolā viņai ir vairāk kā iepriecinošas. Taču tad viss mainās – Zojas mamma apprecas no jauna.

 • Anabella Hūpere un Nantaketas spoki

  Anabella Hūpere un Nantaketas spoki

  vēl 10 dienas

  Anotācija

  Izbaudot brīvdienas vēsturiskiem mītiem apvītajā Nantaketas salā, draugu grupa iesaistās neparastā piedzīvojumā. Viņiem nāksies atmaskot divus viltīgus zagļus, lai atklātu noslēpumu, kuru glabā kāds leģendārs spoku stāsts.

 • Niko 2: meklējot mazo brāli

  Niko 2: meklējot mazo brāli

  Anotācija

  Multiplikācijas filma/Piedzīvojumu filma. Ziemassvētku vakarā pazudis jaunā briedēna Niko mazais brālis, un Niko dodas tā meklējumos. Lai izglābtu ne tikai mazo brāli, bet visu Ziemassvētku vakaru, būs nepieciešama daudzu Niko draugu palīdzība, tāpēc šajā piedzīvojumā Niko iemācīsies, cik vērtīga ir draudzība un ģimene.

 • Visuma karotāji

  Visuma karotāji

  Anotācija

  Seši ļoti atjautīgi pusaudži tiek izvēlēti vasaras kosmosa nometnes sacensībām ASV Kosmosa un Raķešu centrā Hantsvilā, Alabamas štatā. Sacensības kļūst arvien spraigākas, taču bērniem nav ne jausmas, ka viņu pēdējais uzdevums būs atrisināt bīstamu krīzi uz starptautiskas kosmosa stacijas klāja, visai pasaulei vērojot viņus darbībā.