Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Visas filmas

 • Visbīstamākais cilvēks

  Visbīstamākais cilvēks

  vēl 39 dienas

  Anotācija

  Filipa Seimūra Hofmena pēdējā filma. Tajā viņš atveido terorisma apkarošanas ekspertu, kurš izdomā plānu terora draudu novēršanai. Vienā no galvenajām lomām - Reičela Makadamsa. 2014

 • Es, Frankenšteins

  Es, Frankenšteins

  vēl 70 dienas

  Es, Frankenšteins

  Es, Frankenšteins

  vēl 70 dienas

  Anotācija

  Režisora Stjuarta Bītija pārdabiskā spriedzes filma ar Āronu Ekhārtu un Bili Naī galvenajās lomās. 200 gadus pēc radīšanas brīža Dr. Frankenšteina nemirstīgais radījums Ādams joprojām klīst pa pasauli. Nonācis Leonoras vadīto labo gārguļu un viņu medījošo ļauno dēmonu konflikta epicentrā, Ādams ir spiests cīnīties ar tiem, kas vēlas izmantot viņa pārdabiskās spējas dzīvot mūžīgi, un izjaukt viņu ieceri iznīcināt cilvēci.

 • Ne/sevī

  Ne/sevī

  vēl 38 dienas

  Ne/sevī

  Ne/sevī

  vēl 38 dienas

  Anotācija

  Kāds ļoti bagāts vīrs, kurš mirst no vēža, piekrīt jaunai un netradicionālai medicīniskai procedūrai, ar kuras palīdzību viņa apziņa un prāts tiek pārnests jauna un veselīga vīrieša ķermenī. Taču viss kļūst sarežģītāk, kad sāk atklāties šī ķermeņa vēsture un izcelsme.

 • Slepenā operācija “30 pēc pusnakts”

  Slepenā operācija “30 pēc pusnakts”

  vēl 10 dienas

  Anotācija

  Oskara” balvas ieguvēji un filmas „Sapieris” autori Ketrīna Bigelova un Marks Bols piedāvā filmu, kas vēsta par to, kā tika meklēts Osama bin Ladens. 2011

 • Bibliotekārs 3: Jūdas biķera lāsts

  Bibliotekārs 3: Jūdas biķera lāsts

  vēl 11 dienas

  Anotācija

  Pasaulei draud briesmas no vampīriem, un vienīgais, kurš var visu glābt, ir grāmatu varonis Flins Karsens. Šoreiz viņš tiek nosūtīts uz Ņūorleānu, kur viņam jāsacenšas ar zemisku vampīru plānu un jāizglābj nolaupītais profesors. Viņam palīdz skaista sieviete, pie kuras, kā izrādās, atrodas atslēga uz Jūdas biķeri, kas var augšāmcelt visus vampīrus…

 • Būda mežā

  Būda mežā

  vēl 11 dienas

  Būda mežā

  Būda mežā

  vēl 11 dienas

  Anotācija

  Piecu draugu atpūta dziļi mežā pārvēršas par murgu, kad ļaunprātīgu novērotāju grupa uzsāk noslēpumainu un biedējošu rituālu. Spraiga šausmu filma. 2011.

 • Slepkavu pārītis

  Slepkavu pārītis

  Anotācija

  Spensers Eimzs ir cilvēks, kuru valdība agrāk nolīgusi, kad vien vajadzējis klusu un slepeni no kāda tikt vaļā. Viņš savu darbu vienmēr ir paveicis operatīvi un bez pēdām, pretī saņemdams daudz dažādu labumu, turklāt komandējumos apceļodams visu pasauli.

 • Džons Viks

  Džons Viks

  vēl 11 dienas

  Džons Viks

  Džons Viks

  vēl 11 dienas

  Anotācija

  Bijušais algotais slepkava Džons Viks (Kianu Rīvss) dodas Ņujorkas ielās, lai uzmeklētu bandītus, kuri laupījuši viņam dzīves jēgu. 2014

 • Sargs

  Sargs

  Anotācija

  Rolands Selindžers (Stīvens Sīgals) ir labs policists. Viņa bijušais, korumpētais pārinieks to uzskata par viņa vājību.

 • Olimpa krišana

  Olimpa krišana

  vēl 39 dienas

  Olimpa krišana

  Olimpa krišana

  vēl 39 dienas

  Anotācija

  Asa sižeta filma/trilleris. Īpašo uzdevumu aģentu Maiku Beningu atlaiž no darba pēc traģiska negadījuma, kurā bija iesaistīts prezidents un pirmā lēdija. Kad spēcīgs teroristu grupējums pārņem kontroli pār Balto namu un saņem prezidentu par ķīlnieku, visa tauta noraugās, kā par prezidenta pienākumu izpildītāju kļūst Pārstāvju palātas priekšsēdētājs, kurš plāno dot prettriecienu teroristiem.

 • Rembo 3

  Rembo 3

  Anotācija

  Kad pulkvedis Semjuels Trautmans, bijušais Džona Rembo vadītājs Vjetnamā, tiek nozīmēts vadīt misiju, lai palīdzētu modžahediem cīnīties pret Padomju armijas iebrukumu Afganistānā, viņš pēc palīdzības

 • Rembo II

  Rembo II

  Anotācija

  Džons Rembo tiek atbrīvots no cietuma pēc viņa bijušā priekšnieka, pulkveža Semjuela Trautmana pavēles, lai varētu piedalīties ļoti nopietnā un slepenā operācijā.

 • Rembo I: pirmās asinis

  Rembo I: pirmās asinis

  Anotācija

  Rembo ir izbijušais ASV īpašo spēku kareivis, Vjetnamas kara veterāns, kurš iekuļas nepatikšanās, kādā mazpilsētā apciemojot draugu.

 • Kolibri efekts

  Kolibri efekts

  Anotācija

  Slavenais asa sižeta filmu aktieris Džeisons Steitems atveido īpašo uzdevumu vienībā dienējušu kareivi, kurš sagrauts atgriežas Londonā un nespēj rast taisnīgumu vardarbības pārņemtajā pasaulē.

 • Ielu advokāts

  Ielu advokāts

  Anotācija

  Mikijs ir advokāts, kas kuļas pa dzīvi, aizstāvot sīkus noziedzniekus un izmantojot savu mašīnu kā biroju. Negaidīti Mikija dzīve mainās - viņam piedāvā aizstāvēt bagātu vīrieti, kuru apsūdz izvarošanā un slepkavības mēģinājumā.

 • Nika likums

  Nika likums

  Anotācija

  Vācijas spriedzes filma, 2013. g. / 16+ Niks Čillers līdz šim strādājis Berlīnes policijā, bet nu pārcelts uz Hamburgu.

 • Ar uguni pret uguni

  Ar uguni pret uguni

  Anotācija

  Kāds ugunsdzēsējs kļūst par brutālu slepkavību liecinieku un nonāk liecinieku aizsardzības programmā, taču tas viņu neglābj un drīz viņam pašam ir jācīnās gan par savu, gan par savu tuvinieku dzīvību.

 • Neviens neizdzīvos

  Neviens neizdzīvos

  Anotācija

  Precēts pāris dodas tālā ceļojumā pāri valstij. Viņiem ir savi noslēpumi. Viņi piestāj kādā ceļmalas krodziņā, lai paēstu un satiek tur bandu, kuri tikko pastrādājuši slepkavību, un nu viņu starpā valda nesaskaņas. Viens no bandas locekļiem nav valdāms un nolemj, ka šī pāra nolaupīšana varētu nest finansiālu labumu. Taču viņam nav ne jausmas, ar ko viņiem ir darīšana…

 • Aizbēgt trīs dienās

  Aizbēgt trīs dienās

  Anotācija

  Džona Brenana un viņa sievas Laras dzīve ir mierīga un patīkama, līdz Lara pēkšņi tiek apcietināta par slepkavību, kurā viņa nav vainojama.

 • Neiespējamais

  Neiespējamais

  Anotācija

  Filma, kuras pamatā ir reāli notikumi, stāsta par Henrija, viņa sievas Marijas un trīs dēlu atpūtu gleznainajā Taizemes kūrortā pēc notikumiem bagātajiem Ziemassvētkiem. Taču tieši tad, kad ģimene iekārtojas šajā tropiskajā oāzē, lai bezrūpībā ļautos tās mieram, viena no baisākajām dabas katastrofām mūsdienu vēsturē acumirklī izmaina viņu dzīvi.

 • Izpirkuma asinis

  Izpirkuma asinis

  Anotācija

  Kvinam Fortem bija viss – vara, nauda, brālis, kas viņu dievināja, un sieviete, kas viņu mīlēja.

 • 1
 • 2