Zināms vainīgais sprādzienā Stendes ielā; lietu nodos prokuratūrai

0 komentāri

Sprādzienā Stendes ielā pagājušā gada rudenī cieta pieci cilvēki. Vissmagākos ievainojumus guva kāds vīrietis – dzīvokļa īpašnieks, kurš tagad, visticamāk, sēdīsies uz apsūdzēto sola, jo beidzot lietas izmeklēšana pietuvojusies beigām un izmeklētāji tikuši skaidrībā, kas tad īsti eksplodēja otrā stāva miteklī.

Lietu pēc divām nedēļām likumsargi gatavojas nodot prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai. Kamēr policisti vēl iešuj lietu vāciņos, mājas pārvaldnieks jau izlicis kāpnēs paziņojumu, ka eksplozija notikusi nepareizas gāzes iekārtas ekspluatācijas dēļ. Tieši tāpēc tagad nolemts mājā no gāzes baloniem atteikties un pāriet uz ēst gatavošanu, izmantojot elektriskās plītis. Iedzīvotājiem tas, protams, izmaksā dārgāk, bet drošības labad visi samierinājušies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī ar pārējām lietām Stendes ielas 7. namā viss daudz maz nokārtojies – remonts otrā stāva gaitenī vēl turpinās, taču drīzumā tiks pabeigts.

Vienīgais, kas satrauc mājas iedzīvotājus, ir neieliktais logs otrā stāva dzīvoklī, kur notika eksplozija. Apsaimniekotājs ar iestiklošanu nodarboties negrasās, jo viņš atbildīgs tikai par koplietošanas telpām. Teorētiski, ja dzīvokļa saimnieks tiks notiesāts un ielikts cietumā, šādā veidā atvērta telpa var nostāvēt vēl vairākus gadus.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas