Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Zādzības un laupīšanas

Uzlauza kāpņutelpu, dzīvokļa durvis un pēc tam “atslēdzās” – Bolderājā aiztur īpaši lempīgu narkomānu

Uzlauza kāpņutelpu, dzīvokļa durvis un pēc tam "atslēdzās" - Bolderājā aiztur īpaši lempīgu narkomānu

Daugavgrīva, tas ir Rīgas mikrorajons, kas robežojas ar Bolderāju, un diemžēl ir tikpat bēdīgi slavens. Tomēr pacietīgajiem iedzīvotājiem reizi pa reizei apnīk narkomānu izdarības, un tad bez žēlastības vietējie bandīti un klaidoņi tiek sēdināti aiz restēm. Tā arī noticis ar kādu zagli, kurš gan nepaspējis neko paņemt, taču pats sevi iegāzis.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Naktī uz 8. martu no ziedu veikala Ulbrokā nozagtas visas rozes

Naktī uz 8. martu no ziedu veikala Ulbrokā nozagtas visas rozes 3

Šorīt, 8. martā, Ulbrokas ziedu kioska darbinieki, ierodoties darbā, konstatēja, ka šajā tirdzniecības vietā ir notikusi ielaušanās. Pa nakti pagaidām nenoskaidroti ļaundari bija uzlauzuši kioska durvis un nozaguši visas rozes, kas bija piegādātas īpaši 8. martam. Pārējos ziedus ļaundari gan nebija ņēmuši.

Krāpnieks vai hroniski neveiksmīgs uzņēmējs? Cilvēki turpina ziņot par kādu vīrieti, kurš nepilda saistības

Krāpnieks vai hroniski neveiksmīgs uzņēmējs? Cilvēki turpina ziņot par kādu vīrieti, kurš nepilda saistības 1

Pārdomāta krāpnieciska shēma vai cilvēki, kam neveicas jau kurais uzsāktais bizness? Tie, kuri krituši par uzņēmēju upuriem, ir pārliecināti par pirmo variantu. Jau iepriekš stāstīts par zemnieku Kurzemē, kas cīnās ar negodīgiem lopiņu uzpircējiem. Taču raidījums “Degpunktā” saņēmis vēl citu stāstu, kura galvenais “negatīvais varonis” ir tas pats uzpircējs, par kuru jau vēstīja raidījums.

Ja esi cietis no šo sieviešu pretlikumīgām darbībām, ziņo!

Ja esi cietis no šo sieviešu pretlikumīgām darbībām, ziņo!

Šā gada martā Liepājā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki aizturēja divas sievietes, kuras vairāku mēnešu garumā Liepājas pilsētas maršruta autobusos nodarbojās ar kabatzādzībām, pārsvarā apzogot vecāka gadagājuma cilvēkus.

Policija meklē attēlā redzamo personu

Policija meklē attēlā redzamo personu 1

Pagājušā gada 14.novembrī ap plkst. 15:00 no tirdzniecības centra ”Akvārijs” kāda veikala telpām, Saldū, Striķu ielā nozagtas mobilās uzlādes iekārtas un vairākas USB atmiņas, radot veikalam aptuveni 100 eiro lielus materiālos zaudējumus.