Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Zādzības un laupīšanas

Būvmateriālu zaglis policistiem stāsta, ka gribējis tikai sasildīties

Būvmateriālu zaglis policistiem stāsta, ka gribējis tikai sasildīties

Vakar, 6. februārī, ap pulksten pieciem no rīta kādā celtniecības objektā Rīgā, Āgenskalna ielā, bija iedarbojusies signalizācija. Uz notikuma vietu izbrauca apsardzes darbinieki, kas nama trešajā stāvā pamanīja vīrieti, kurš slēpjas aiz būvmateriāliem. Apsargi nelūgto viesi notvēra. Viņš apgalvoja, ka svešajā īpašumā iekļuvis, lai sasildītos.

Par telefona zādzību kādā Vecrīgas klubā aizturēts vīrietis

Par telefona zādzību kādā Vecrīgas klubā aizturēts vīrietis

Šonakt Rīgas pašvaldības policijas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci pie kāda naktskluba pamanīja lielu rosību. Uz notikuma vietu bija atbraukušas divas apsardzes ekipāžas, savukārt apsargi staigāja apkārt un izskatījās, ka viņi kādu meklē.

Nekaunīga zādzība: kāds vīrietis paņem nomā 5. sērijas “BMW”, bet viņam auto ļoti iepatīkas

Nekaunīga zādzība: kāds vīrietis paņem nomā 5. sērijas "BMW", bet viņam auto ļoti iepatīkas 4

Lai arī auto nomas bizness ir saistīts ar zināmu risku un to ļoti labi apzinās ikviens, kurš šādā veidā pelna naudu, nekaunība, ar kādu nesen saskāries kādas galvaspilsētas nomas saimnieks, tik tiešām pārsteidz. Par to, kā viņš šķīries no daudziem tūkstošiem eiro un kā tad šobrīd izskatās 5. sērijas “BMW”, kurš pabijis negodprātīga nomnieka rokās, uzziniet šajā stāstā!

Pēc kopīgas iedzeršanas ”draugs” nozog 10 000 eiro vērtu automašīnu

Pēc kopīgas iedzeršanas ''draugs'' nozog 10 000 eiro vērtu automašīnu

Šo pirmdien, 26. decembra vakarā, Ogrē kāds jaunietis savā ”Mercedes-Benz Sprinter” automašīnā kopā ar diviem citiem jauniešiem lietoja alkoholiskos dzērienus. Viens no šiem atpūtas biedriem bijis automašīnas īpašnieka draugs, savukārt otrs bijis drauga paziņa, ar kuru spēkrata saimnieks iepazinies tikai šajā dienā, informē Valsts policija (VP).

Pārītis veikalā nozog “Lego”

Pārītis veikalā nozog "Lego"

7. decembrī Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki, patrulējot Iļģuciemā, ievēroja kādu satrauktu pāri, kurš iznāca no netālu esošā veikala un pēkšņi sāka skriet prom, cieši turot savas virsjakas. Izrādījās, – pāris veikalā nozadzis bērnu rotaļlietas.