Vecmīlgrāvī vietējos gadiem ilgi apdraudējusi kāda garīgi slima sieviete

0 komentāri

Iespējams, ka šis noziegums tika paveikts tāpēc, ka vainīgajam bija kāda garīga slimība. Tas varētu nozīmēt, ka šis cilvēks, kāda sieviete, atradās brīvībā, neārstējās un apdraudēja pārējos. Šādas situācijas diemžēl parasti atrisina nekas cits, kā laiks. Kamēr nenotiek nopietna nelaime, atbildīgās iestādes nevar vai negrib neko iesākt. Šoreiz stāsts par kādu Vecmīlgrāvī dzīvojošu sieviete, kura katru dienu uzdzina bailes kaimiņiem, taču viņi nekādi nevarēja notiekošo pārtraukt.

Jau 2013. gada pavasarī raidījuma Degpunktā komanda pirmo reizi devās uz kādu māju Vecmīlgrāvī. Ugunsdzēsēji bija aizbraukuši, un sētā mētājās dažas apsvilušas lupatas. Nekas daudz nebija dedzis, taču bija dedzis, kā teica mājas iedzīvotāji, liesmas plosījušās kārtējo reizi- šāda situācija diemžēl nebija nekāds jaunums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Proti, pirmā stāva dzīvoklī mitinājās pensionāre, kura cītīgi vāca apdegušās lupatas un nesa atpakaļ uz savu dzīvokli. Izrādās – tādu lupatu un savādāku drazu viņai bija krietni vairāk nekā vajadzētu un tās regulāri, nonākot par tuvu plītij, aizdegās.

Kādā citā reizē pašvaldības izremontētais dzīvoklis izdega pilnībā, un tā iemītnieci smagā stāvoklī aizveda uz slimnīcu. Ugusngrēks šoreiz bija daudz plašāks nekā citās reizēs, un nu apdraudēta bija visas mājas iedzīvotāju veselība un dzīvība.

Tikai šādi – ar izdegušām telpām, apdegušām stenderēm koridorā un pamatīgu izbīli, kā arī risku, ka bojā varēja aiziet visi mājas iedzīvotāji, šis stāsta par garīgi slimo kaimiņieni beidzās.

Video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas