Vandaļi izdemolē Ivana kapus ”Maskačkā”

0 komentāri

Rīgā Maskavas forštatē Ivana kapos uzdarbojušies vandaļi, kuri nakts laikā ar kājām spēruši pa pieminekļiem un sagāzuši tos uz kapu kopiņām. Viena no cietušajām kapu kopējām policiju gaidījusi divas stundas un turpmāk droši vien gaidīs vēl ilgāk, jo šādus noziegumus atklāt ir ļoti grūti. Ja nu vienīgi ar vērīgu aculiecinieku palīdzību.

Pagājušā gada 11. jūlijā Imantā kādā nomaļā karjera dīķī noslīka Tatjanas dēls Daņila. Tieši vakar apritēja 11 mēneši kopš traģiskās puiša bojāejas, un Tatjana nolēma atbraukt uz kapiem pasēdēt, aprunāties ar dēlu. Diemžēl gaidītās dvēseliskās pasēdēšanas vietā viņa ieraudzīja, ka dēla kapa piemineklis apgāzts un kapavieta izvandīta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tatjana met akmeni kapu pārvaldes lauciņā. Žogs jau divas nedēļas ir salauzts, bet vēl līdz šim nav sataisīts. Atbildīgie savukārt visu vainu veļ uz dzelzceļu.

Arī uz policiju Tatjana necer un saka, ka kopā ar vīru vandaļus meklēs pašu spēkiem, un sola rīkot linča tiesu. Citu variantu vienkārši nav.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas