Uzmetas par draugu, izkrāpj naudu un pazūd

0 komentāri

Šis ir stāsts par to, ka svešiniekiem uzticēties nedrīkst. Sācies viss pēc sludinājuma izlasīšanas, kādā no sludinājumu portāliem. Toreiz Ilze Ratniece tur meklēja cilvēkus, kas varētu un gribētu strādāt viņas uzņēmumā. Uzdevums – elektrotrašu attīrīšana no kokiem un krūmiem. Darīt šo darbu pieteicās kāds Aleksandrs, kurš pats stāstīja, ka esot lielisks strādnieks turklāt – ar nepieciešamo pieredzi.

Problēmas sākušās nedaudz vēlāk. Proti – Aleksandrs nostrādājis trīs nedēļas, paprasījis avansu par darbu un pazudis. Ilze gan nav ļoti satraukusies, jo krietnu daļu plānotā darba vīrietis padarījis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču pēc kāda laika viņa saņēmusi sūdzību no kādas sievietes, kura žēlojusies par darbinieka Aleksandra uzvedību. Tas, kas beidzies slikti, sācies ar draudzību. Proti – vīrietis iepazinies ar kādu sirmgalvi, mājas saimnieku, kura teritorijā bija jāstrādā, un pamatīgi sadraudzējies.

Draudzība beigusies ar naudas aizņemšanos, pēc kuras Aleksandrs pazudis. Vecais vīrs viņam aizdevis 140 eiro, it kā, zāģa iegādei. Nu vairs viņam nav ne drauga Aleksandra, ne iekrājumu. Sirmgalvja meita ir sašutusi un vēlās ikvienu brīdināt, ka apkārt klīst krāpnieks un parādu neatdevējs.

Situācija šobrīd ir ļoti bēdīga, taču līdz tiesas lēmumam saukt kādu par krāpnieku un zagli vēl nevar. Iespējams, ka sirmgalvim izdosies ar Aleksandru vienoties un viņš parādu atdos.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas