Ugunsgrēks Saulkrastu privātmājā slēpj dubultslepkavību

1 komentārs

Trešdienas rītā Saulkrastos pēc ugunsgrēka kādā privātmājā atklājušies šausminoši skati. Pirmais ugunsgrēku Strazdu ielas namā ievērojis kāds vīrietis, kurš, redzot notiekošo, sacēlis kājās vai visus apkārtnes iedzīvotājus. 

Ap plkst. 8:30 no rīta, tikai dažas minūtes pēc izsaukuma saņemšanas, nelaimes vietā ieradušies glābēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā izrādās, nelielajam divstāvu namam ir divi īpašnieki. Pirmajā stāvā mitinājušies bojāgājušie – aptuveni 70 gadus vecā sieviete un viņas dēls, savukārt otrā stāva īpašumā, ziemā neviens nav dzīvojis. Protams, rīta agrumā uzzinot par nelaimi Strazdu ielā, šeit ieradies arī otrs mājas saimnieks.

Lai arī liesmas veiksmīgi apslāpētas un glābēji savu darbu paveikuši godam, ķņada šajā vietā turpinājās, vēl labu brīdi. Viens pēc otra, klusajā dārzkopības kooperatīvā piestāja policistu auto.

Izrādās ugunsnelaimes iemeslu noskaidrošana šoreiz nebūs galvenais pienākums, uz izmeklētāju pleciem gulsies vēl kāds daudz grūtāks uzdevums. Abu, mājoklī atrasto cilvēku patieso nāves iemeslu noskaidrošana.

Šobrīd ir izstrādātas vairākas versijas un policija pie tām strādā, un pārbauda tās, lai noskaidrotu notikumus pirms ugunsgrēka, taču viena no versijām liecina, ka ugunsgrēks izraisīts, lai slēptu pēdas.

Šobrīd par šo Saulkrastos notikušo, sevišķi smago noziegumu uzsākts kriminālprocess un lieta nodota Rīgas reģiona Kriminālpolicijas 1. biroja darbiniekiem, kuri specializējas slepkavību izmeklēšanā.

Likuma sargu meklētajam varmākam, par šo nodarījumu draud mūža ieslodzījums.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • anete
    +3

    anete

    Strazdu iela neatrodas nekādā dārzkopības kooperatīvā. Tas ir privātmāju rajons, tautā saukts par Putnu ciemu.

    26.02.2015 03:43

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas