Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ugunsgrēki

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Patvēruma meklētāju centrā “Mucenieki” izcēlies ugunsgrēks

Patvēruma meklētāju centrā "Mucenieki" izcēlies ugunsgrēks

Jau viens ugunsdzēsēju auto pie blakus mājas rada jautājumus un interesi, taču, ja ēku no visām pusēm ieskauj glābēju spēkratu gaismas, tad ir skaidrs, ka noticis kas nopietns. Otrdien Muceniekos pie ugunsdzēsēju automašīnām sapulcējās vairāki vietējie iedzīvotāji, bet tā arī viņiem netapa skaidrs, kādēļ tik daudz glābēju ieradušies viņu pusē un bez steigas pastaigājas pa ciematiņu.

Traģiskie notikumi vēl aizvien liek sirmgalvju sirdīm nodrebēt; nepieciešams atbalsts, lai būtu cerība mierīgām vecumdienām

Traģiskie notikumi vēl aizvien liek sirmgalvju sirdīm nodrebēt; nepieciešams atbalsts, lai būtu cerība mierīgām vecumdienām 1

Kopš liesmas nopostīja Annas un Jāņa Pastaru dzīvojamo māju Saunas pagastā, pagājušas vien dažas nedēļas, bet tās dienas traģiskie notikumi joprojām abiem liek sirdij nodrebēt, – par patiesi skumju un pat traģisku notikumu divu sirmgalvju dzīvē raksta reģionālais medijs “Latgales Laiks”, aicinot iedzīvotājus palīdzēt šiem vecīšiem.