Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ugunsgrēki

Ar pamatīgu blīkšķi nodeg 300 tūkst. eiro vērta VUGD autocisterna

Ar pamatīgu blīkšķi nodeg 300 tūkst. eiro vērta VUGD autocisterna

Ugunsgrēks, ko bija iespējams likvidēt neilgā laika posmā, negaidīti izvērtās par bīstamu un riskantu pasākumu, pēc kura glābējiem nākas izdarīt daudz skarbu secinājumu un vērtējumu par savu rīcību. Valmierā, Matīšu ielā, aizdegās ugunsdzēsēju automašīna, un raidījums “Degpunktā” devās skaidrot, kādēļ tas notika un vai bija iespējams no tā izvairīties.

Brāļi Andis un Guntis palikuši bez pajumtes, tomēr viņi nav nolaiduši rokas

Brāļi Andis un Guntis palikuši bez pajumtes, tomēr viņi nav nolaiduši rokas

Kad janvāra beigās Liepājas pusē Lažas pagastā pēc ugunsgrēka divi brāļi Andris un Guntis palika bez pajumtes, situācija šķita bezcerīga un allaž tik stiprajiem un strādīgajiem vīriem drusku nolaidās rokas, taču viņi nolēma nepadoties un rezultāts ir. Raidījuma “Degpunktā” skatītāji nākuši talkā un saziedojuši krietnu naudas summu īpašuma atjaunošanai.

Traģēdija Daugavpilī! Ugunsgrēka laikā grūtniece izlec vai izkrīt pa 7. stāva logu

Traģēdija Daugavpilī! Ugunsgrēka laikā grūtniece izlec vai izkrīt pa 7. stāva logu 4

Biezos dūmus, kas ap pusdiviem dienā sākuši velties pa septītā stāva logiem, vietējie varējuši redzēt no vairāku kilometru attāluma. Tikai divas minūtes pēc pirmā trauksmes zvana notikuma vietā jau piestājuši pirmie ugunsdzēsēju auto. Diemžēl ziņa saņemta novēloti, un dzīvoklī mītošo dzīvības nav izdevies glābt. Ģimenes galva nosmacis dūmos, bet viņa dzīvesbiedre, glābjoties no svelmes, izlēkusi vai izkritusi pa septītā stāva logu.

Aizdegas avīzes – evakuē NVA biroju!

Aizdegas avīzes - evakuē NVA biroju! 2

Šodien pēcpusdienā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Rīgas reģionālās filiāles darbinieki tika pie neplānotas atpūtas. Biroja ēkas sestajā stāvā kādā kabinetā bija aizdegušās avīzes un radies sadūmojums, tāpēc izsludināta trauksme un evakuācija.

Vakar Latvijā dzēsti 23 ugunsgrēki

Vakar Latvijā dzēsti 23 ugunsgrēki

Pagājušajā diennaktī Latvijā dzēsti 23 ugunsgrēki, kas ir divtik vairāk nekā diennakti iepriekš, kad izcēlās desmit ugunsnelaimes, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā operatīvā informācija.

Šogad reģistrēts jau pirmais kūlas ugunsgrēks!

Šogad reģistrēts jau pirmais kūlas ugunsgrēks! 2

3.februārī oficiāli tika reģistrēts šāgada pirmais kūlas ugunsgrēks, vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD). Kūlas ugunsgrēks konstatēts Smiltenes novada Blomes pagastā, kur pērnā zāle degusi divu kvadrātmetru platībā.

Rēzeknē izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

Rēzeknē izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

Pagājušajā diennaktī, laika posmā no šā gada 31. janvāra plkst. 6.30 līdz 1. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 32 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēku dzēšanu un 11 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.