Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ugunsdrošība

Vai zināji? Ultravioletie stari – tas ir negantākais ādas ienaidnieks

Vai zināji? Ultravioletie stari - tas ir negantākais ādas ienaidnieks

Tuvojoties vasarai, aizvien biežāk uzturamies ārpus telpām un lutinām sevi ar saules gaismu un siltumu. Saule sniedz mums enerģiju, palīdz organismam ražot pietiekami daudz D vitamīna un stiprina imūnsistēmu, taču ir ļoti svarīgi izprast arī saules staru negatīvos efektus, pievērst uzmanību mūsu ādas veselībai un sauļoties atbildīgi.

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu 2

Kamēr mums vasara ir brīvdienu, izklaides un dažādu citu baudu laiks, mūsu ādai šī sezona ir īstākais izaicinājums. Vai tev jau ir skaidrs, kādi pasākumi būtu jāveic un kas jāzina, lai gada karstākais un skaistākais laiks neradītu nevajadzīgus apgrūtinājumus un neērtības?

“Visas pamestās ēkas – manējās!” Kāds klaidonis Limbažu pusē biedē vietējos iedzīvotājus

"Visas pamestās ēkas - manējās!" Kāds klaidonis Limbažu pusē biedē vietējos iedzīvotājus

Pie neapsaimniekotu ēku nodegšanas visbiežāk tiek vainoti bezpajumtnieki vai bērnu spēlītes ar uguni. Arī ugunsgrēku Limbažu pusē, kurā tika izpostīta veca kūts ēka, sarīkoja kāds klaidonis, taču ar to vien stāsts nebeidzas. Šis vīrietis pamestajā ēkā neatradās nejauši. Viņš to apmeklē, senu jūtu vadīts, ikreiz kā tiek brīvsolī un sagādā galvassāpes vietējiem iedzīvotājiem un sociālajiem darbiniekiem.

Svētkos ugunsgrēkā gājis bojā viens cilvēks

Svētkos ugunsgrēkā gājis bojā viens cilvēks

Pagājušajā diennaktī ugunsgrēkos Latvijā gājis bojā cilvēks, bet vēl pieci cilvēki cietuši, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvā informācija.

VUGD aicina Lieldienu brīvdienās neaizmirst par drošību!

VUGD aicina Lieldienu brīvdienās neaizmirst par drošību!

Lieldienu brīvdienas ik gadu daudziem iedzīvotājiem saistās ar laiku, kad ne tikai tiek krāsotas olas, bet arī paveikti pirmie dārza darbi, atklāta grila sezona un paveiktas citas aktivitātes brīvā dabā. Lai šos pavasara svētkus neaptumšotu nelaimes gadījumi, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina iedzīvotājus neaizmirst par savu un apkārtējo cilvēku drošību, gan svinot svētkus iekštelpās, gan atpūšoties brīvā dabā.

Vakar Latvijā dzēsti 14 kūlas ugunsgrēki

Vakar Latvijā dzēsti 14 kūlas ugunsgrēki

Pagājušajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 57 izsaukumus – 32 uz ugunsgrēku dzēšanu, 22 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

Paipalas un trīs nedēļas veci cālēni iet bojā ugunsgrēkā, saimniekiem izdodas izglābties

Paipalas un trīs nedēļas veci cālēni iet bojā ugunsgrēkā, saimniekiem izdodas izglābties

Vasīlijs ar sievu iegādājās privātmāju Līvānos pirms diviem gadiem un tikpat ilgi aizraujas ar mājputnu un trušu audzēšanu. Tas ne tikai sagādā abiem prieku, bet arī nodrošina nelielus ienākumus. Naktī uz trešdienu, 12. aprīli, diemžēl ģimeni pārsteidza ugunsgrēks. Ja abi tika sveikā cauri vien ar izbīli, tad nesen dzimušie mājputni, kas sildījās mājas otrajā stāvā, gāja bojā.

Aizdegoties mobilajam tālrunim, nodeg dzīvojamā māja

Aizdegoties mobilajam tālrunim, nodeg dzīvojamā māja 1

Aizdegoties mobilajam telefonam, kāda ģimene Latgalē zaudējusi mājas – tāds līdz šim nebijis gadījums pieteikts apdrošināšanas sabiedrībā ERGO. Telefons uzliesmojis naktī, kamēr ģimene gulējusi. Liesmām pārmetoties uz citiem sadzīves priekšmetiem, ugunsnelaimē pilnībā izdedzis mājokļa otrais stāvs.

Jaunietis no piedūmota dzīvokļa izglābj bērnu

Jaunietis no piedūmota dzīvokļa izglābj bērnu

Aizvadītajā diennaktī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 146 izsaukumus – 122 uz ugunsgrēku dzēšanu, no kuriem 92 bija uz kūlas ugunsgrēkiem, 17 uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Uguns izposta ģimenes māju Latgalē. Tiek lūgta līdzcilvēku palīdzība!

Uguns izposta ģimenes māju Latgalē. Tiek lūgta līdzcilvēku palīdzība! 25

Darīt lietas, kas citiem šķiet neiespējamas. Iegūt līdzcilvēku mīlestību un uzticību tādā mērā, ka ikviens apkārtnē dzīvojošais ir gatavs palīdzēt brīdī, kad tas visvairāk nepieciešams. Tas ir stāsts par kādu saimniecisku ģimeni no Kaunatas, kurai pēc ugunsgrēka nepieciešama mūsu palīdzība.