Šogad nosaluši jau 34 cilvēki

0 komentāri
Šogad nosaluši jau 34 cilvēki
Foto: LETA

Šonedēļ Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrā (VTMEC) nogādāti seši miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bijusi ķermeņa atdzišana, līdz ar to šogad kopumā no aukstuma miruši 34 cilvēki, informēja centra direktores palīdze Eva Blūma.

Šonedēļ no aukstuma miruši pieci vīrieši un viena sieviete. Vīrieši bijuši vecumā no 30 līdz 75 gadiem, bet nosalusī sieviete bijusi 77 gadus veca.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

30 gadus vecajam vīrietim asinīs konstatētas 3,64 promiles alkohola, bet 46 gadus vecam vīrietim – 2,48 promiles alkohola. Savukārt VTMEC rīcībā nav ziņu par to, ka pārējie nosalušie būtu lietojuši alkoholu. Trīs no nosalušajiem atrasti uz ielas, bet pa vienam privātmājā, dzīvoklī un kādā pamestā ēkā.

Jaunākais cilvēks šogad, kura nāves cēlonis ir nosalšana, bija kāda 18 gadus veca sieviete. VTMEC mediķi viņas asinīs konstatējuši 1,08 promiles alkohola. Kopumā no 34 nosalušajiem 17 cilvēkiem asinīs konstatēta alkohola klātbūtne.

Jau ziņots, ka līdz februāra trešajai nedēļai VTMEC nogādāti 23 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bija ķermeņa atdzišana.

Lielākais pēc nāves asinīs konstatētais alkohola daudzums bijis kādam 51 gadu vecam vīrietim, kura asinīs konstatētas 5,86 promiles alkohola.

Pagājušajā gadā no 1.septembra līdz 22. decembrim VTMEC nogādāti 39 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bija ķermeņa atdzišana.

Laika ziņas

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā