Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Slepkavības

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Slepkava recidīvists Rīgā, Lubānas ielā, nodur tekvondo treneri

Slepkava recidīvists Rīgā, Lubānas ielā, nodur tekvondo treneri 3

Ar asinīm pielieta kāpņutelpa Lubānas ielas 45 namā pirms pāris dienām pārsteigusi teju visus mājas iemītniekus, izņemot tos, kuri zināja, ka kāpnēs notikusi slepkavība. Ar lielu virtuves nazi un ar vairākiem dūrieniem kaklā un ķermenī nodurts tekvondo treneris, kurš gluži vienkārši droši vien domāja, ka ir nemirstīgs, dodoties izskaidroties ar rūdītu recidīvistu.

Jēkabpils pusē nogalināts un dārzā aprakts vīrietis

Jēkabpils pusē nogalināts un dārzā aprakts vīrietis

Šā gada sākumā netālu no savām mājām, nezināma ļaundara izraktā kapā, likumsargi atraduši kāda bezvēsts pazuduša vīrieša līķi. Slepkava bija ļoti centies, lai neviens un nekad neuzzinātu par pazudušā pēdējām gaitām.