Šis sirmgalvis 91 gada vecumā saprot, ka ir dzimis “laimes krekliņā”

0 komentāri

Kāds 91 gadu vecs pensionārs piedzīvojis neticamu izglābšanos brīdī, kad gāzes balona sprādziens pilnībā sagrāva viņa namu.

Sestdienas pievakarē 91 gadu vecais Roberts palēnām apdarījis darbus savā saimniecībā. Pienākusi kārta arī tukšā gāzes balona nomaiņai. Viņš vēl nenojauta, ka tikai dažas minūtes vēlāk piedzīvos katastrofu, kādā izdzīvot gadās tikai retajam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī vīrs nav pieskāries ne elektrības slēdzim, ne šķīlis uguni, tikai mirkli vēlāk negaidīti nograndēs spēcīgs sprādziens, un kopā ar tēvu būvētais nams nogruvis pār Roberta galvu.

Jau zem drupām nedaudz atgūstoties, pensionārs sapratis, ka nespēj pakustēties, turklāt visapkārt valdījusi piķa melna tumsa. Arī turpat netālu esošo palīgu balsis viņš nav sadzirdējis.

Apkārtējo izmisīgie meklējumi izrādījušies veiksmīgi, un brīdi vēlāk viņi ieraudzījuši, ka Roberts iespiests vismazāk cietušajā mājas daļā. Būtībā vienīgajā līdz galam nesagrautajā telpā.

Tikai mirkli pēc sprādziena ziņa par nelaimi Dūmiņu mājās sasniegusi arī Roberta mazdēlu Aivaru, kurš pats ir ugunsdzēsējs. Lai arī šajā vakarā neesot dežurējis, bijis turpat blakus depo, un, redzot, ka kolēģi aiztraucas uz izsaukumu, painteresējies, kurp tad tāda steiga.

Foto:

Tomēr arī mazdēls, kurš savā gandrīz desmit gadus ilgušajā ugunsdzēsēja karjerā redzējis daudz dažādu situāciju, piekrīt, ka vectēvs patiesi dzimis laimes krekliņā. Viņš pārdzīvojis spēcīgo sprādzienu, veiksmīgi izvairījies no vairākas tonnas smagajiem gruvešiem, kā arī pats nams pēc sprādziena nav aizdedzies.

Nekā citādi kā par laimi nelaimē to nosaukt nevar. Šobrīd sirmais vīrs uz laiku pārcēlies pie mazbērniem, un ģimene cer, ka jau tuvākajā laikā nopostīto saimniecību izdosies atjaunot. Par spīti cienījamajam vecumam, kungs godam parūpējies par savu īpašumu, un tas ir apdrošināts. Vēlam sīkstajam pensionāram labu veselību un sakām lielu paldies pašaizliedzīgajiem kaimiņiem, kuri devās palīgā Robertam.

Skaties video:

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas