Rīgas pašvaldības policija agresīvo bezbiļetnieci sodīs par sīko huligānismu

1 komentārs

Nedēļas nogalē sociālajos tīklos daudz apspriests kāds video, kurā agresīva bezbiļetniece Rīgas sabiedriskajā transportā rupji apsaukā un grūsta biļešu kontrolieri, bet pēc tam iespļauj sejā citai pasažierei.

Rīgas pašvaldības policija agresīvo pasažieri tagad ir atradusi, un viņai draud sods par sīko huligānismu. Rīgas satiksmē stāsta, – ar šādiem gadījumiem kontrolieriem sanāk saskarties pat ļoti bieži.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Konflikts noticis 5. aprīlī. Kontrolieri pārbaudījuši biļetes 3. maršruta autobusā un “uzdūrušies” kārtējai bezbiļetniecei – kādai solīdi ģērbtai sievietei. Tomēr viņa atteikusies izkāpt no autobusa un samaksāt sodu. Tā vietā sieviete sākusi skaļi apsaukāt gados vecāko kontrolieri necenzētiem vārdiem, ik pa brīdim viņu arī pagrūstot. Notiekošo nofilmējis kāds cits pasažieris, kurš video ievietojis internetā.

Beigu beigās kontroliere izsaukusi pašvaldības policiju, lai sievieti aizturētu, bet bezbiļetniece mēģinājusi aizbēgt, izlecot no autobusa. Kāda meitene centusies bēgšanu nepieļaut, nelaižot sievieti garām, atlīdzībā saņemot spļāvienu sejā. Incidents sociālajos tīklos izraisījis sašutuma vētru, un Rīgas pašvaldības policija bezbiļetnieci jau sameklējusi.

Foto

Viņai draudēs sods 70 līdz 500 eiro apmērā. Tikmēr Rīgas satiksmē atzīst, ka kontrolieri ar šādu attieksmi saskaras diezgan bieži, un kontrolieri pat tiek sagatavoti šādām situācijām speciālās mācībās. Kopš februāra viņus kontroles braucienos pavada arī apsargi, tomēr, kā izrādās, ne visos.

Pagājušajā gadā kopumā fiksēti 156 agresijas pret kontrolieriem gadījumi, 49 no tiem – ar fizisku vardarbību.

 

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Jumis
    0

    Jumis

    Visbargāko sodu! Šim jābūt kā "paraugprāvai". Es tās meitenes (kurai iespļāva sejā) vietā vēl tiesā pieprasītu kompensāciju par cieņas un goda aizskaršanu.

    13.04.2016 08:34

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas