Pudeles brāļiem apnikusi draudzene, un viņi izsauc policiju, lai dzīrotāju ved prom

0 komentāri

Ne visiem patīk iedzert ko stiprāku par kafiju deviņos no rīta. Kādas sieviete nav varējusi atrast kopīgu valodu ar saviem kaimiņiem, tāpēc viņi vērsušies policijā.

Bija darba dienas rīts, laiks, kad cilvēki dodas uz darbu. Kādai sievietei, jelgavniecei bija brīvdiena. Viņa pamodās, izberzēja acis un izlēma nevis darīt ko lietderīgu, bet gan turpināt iepriekšējā dienā iesākto, proti – dzert. Viņas lielākā vēlme droši vien bija vienkārši uzlāpīties, tāpēc veldzējumu viņa meklēja tur, kur iepriekšējā dienā bija dzērusi, – kādu vīriešu, savu kaimiņu dzīvoklī. Meklēja, taču neatrada, jo kaimiņi dzīres turpināt negribēja un izsauca policiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti aprunājušies ar sievieti, kuru mocīja slāpes, un viņa apsolījās atgriezties savā dzīvokli un kaimiņus vairs netraucēt.

“Man kaimiņi lejā dzīvo. Gāju, pieklauvēju pie durvīm. Viņi vienkārši pajokojās un izsauca policiju,” stāsta sieviete, kurai ballīte agri no rīta neizdevās. Uz jautājumu, vai līdz tam jūs viņai bijusi laba komunikācija ar kaimiņiem, viņa atbild: “Jā. Tas bija joks. Viņi pajokoja, bet man tas nebija smieklīgi.”

Skaties video un uzzini vairāk!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas