Policija brīdina! Krāpnieki stāvvietu automātos ievieto plastikāta maisiņus lai nozagtu naudu

0 komentāri

Kā jums liekas, cik lielam jābūt guvumam, lai ļaundari ķertos pie veselas krāpšanas shēmas izstrādāšanas? Jau tūlīt, par diviem darboņiem, kuri bija gatavi riskēt ar savu brīvību pavisam niecīgu naudas summu dēļ.

Pēdējo mēnešu laikā likuma sargi regulāri saņēmuši sūdzības no Rīgas satiksmes darbiniekiem, par ļaundariem, kuri ar mērķi iedzīvoties uz autobraucēju rēķina galvaspilsētās autostāvvietu apmaksas automātos ievieto plastikāta maisiņus. Tā kā kārtības sargi nojauta, kā strādā šie noziedznieki, bijis skaidrs, ka pierādīt viņu vainu var tikai un vienīgi pieķerot ļaundarus nozieguma vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kārtības sargs norāda, ka ļaundari rīkojušies visai viltīgi, jo uz automātiem, kuros ievietoti maisiņi uzlīmējuši savu telefona numuru, norādot to, kā tehniskās palīdzības dienesta kontakttālruni.

Lai arī ļaundaru guvums, no viena šāda maisiņa bijis vien aptuveni četri eiro, kārtības sargiem ir pamatotas aizdomas, ka noziedznieki šādi aprīkojuši, ne vienu vien automātu. Šobrīd, ļaundari tiek saistīti vismaz ar desmit līdzīgām noziegumu epizodēm.

Šobrīd abi nozieguma vietā pieķertie ļaundari atrodas aiz restēm. Par autobraucēju apkrāpšanu viņiem draud piespiedu darbi, bargs naudas sods, vai pat gads aiz cietuma mūriem.

Foto

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas