Policija atgādina, ka jāreģistrē agrāk iegādātie gāzes ieroči

0 komentāri

Valsts policija atgādina, ka 31. decembrī noslēgsies pārejas periods, kura laikā policijā jāreģistrē gāzes ieroči, kas iegādāti pirms 2011. gada, informēja Valsts policija.

Ieroču un speciālo līdzekļu aprites likuma pārejas noteikumi paredz, ka gāzes ieroči, kas iegādāti pirms 2011. gada, jāreģistrē līdz 31. decembrim, nododot iesniegumu Valsts policijai. Iesniegumā jānorāda savi personas dati, kā arī gāzes ieroča veids, marka, numurs, modelis un sērija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Reģistrāciju var veikt arī elektroniski, izmantojot Iekšlietu ministrijas Informācijas centra sniegto pakalpojumu.

Gāzes ieroči, kas nav marķēti atbilstoši Ieroču un speciālo līdzekļu aprites likuma prasībām, pirms to reģistrācijas jāiesniedz marķēšanai komersantam, kas saņēmis licenci ieroču remontam.

Likums paredz, ka fiziskai personai ir tiesības Latvijā iegādāties gāzes pistoli pie komersanta, no citas personas, veicot šā ieroča pārreģistrāciju, un ārvalstīs.

Par gāzes ieroča un tā munīcijas aprites noteikumu pārkāpšanu ir paredzēta administratīvā atbildība. Naudas sods fiziskajām personām ir no 35 līdz 350 eiro, konfiscējot ieroci, munīciju un šo priekšmetu sastāvdaļas vai bez konfiskācijas.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju!

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas