Piedzēries vīrietis gandrīz nodedzina sievas māju

0 komentāri

Silva ar ģimeni dzīvo skaistā, vecā koka mājā Jelgavā, Kungu ielā. Ar vīru viņai jau sen nav romantisku attiecību, tāpēc kungs mitinājies mazā dzīvoklītī nama otrajā stāvā. Kā stāsta Silva – pēdējos gadus vīrs pamatīgi dzēris.

Protams, ka alkohola lietošana traucējusi visiem, taču pagājušo brīvdienu notikumi bijuši dramatiski. Sievietei jāatzīst, – labi, ka visi palikuši dzīvi. Un tas tikai, pateicoties tam, ka trijos naktī viņa sajutusi dūmu smaku. Bija skaidrs, – dūmi nāk no vīra dzīvokļa, jāskrien glābt, kas glābjams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vīrietis acīmredzot iedzēris, licies pie miera savā dīvānā un, visticamāk, izlēmis vēl uzsmēķēt. Rezultātā aizdegušās mēbeles, un tikai brīnumainas sagadīšanās pēc Silva pamanījusi notiekošo, un glābēji atsteigušies pēdējā mirklī, lai vīrieti izglābtu. Cietušais šobrīd ārstējas slimnīcā, un sieviete saka – ceļa atpakaļ uz šo māju viņam vairs nebūs. Lai dzīvo kaut kur citur.

Lai gan vēl aizvien satraukusies par piedzīvoto, jau šodien saimniece sākusi darīt visu, lai ugunsgrēka vietu sakoptu. Izrādās, ka līdz ar vīrieša iedzīvi sadeguši arī viņa dokumenti, tāpēc pēc atveseļošanās un pārcelšanās uz jaunām mājām viņam noteikti nāksies iztērēt ne mazums enerģijas un līdzekļu, lai tos atjaunotu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas