Pie deviņiem LMT Summer Sound apmeklētājiem atrod narkotikas

0 komentāri

Likumsargi uzskata, ka festivāla LMT Summer Sound pirmā diena aizvadīta salīdzinoši mierīgi – nav reģistrēti ne nopietni negadījumi, ne arī smagi pārkāpumi, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdz Jolanta Knīse.

Viņa stāsta, ka 10.jūlija vakarā un naktī uz 11.jūliju policijas darbinieki aizturējuši deviņas personas saistībā ar narkotisko vielu apriti. Savukārt septiņas personas aizturētas stiprā alkohola reibumā – tie bijuši gan nepilngadīgie, gan pieaugušie, kas bijuši tik stiprā reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu, skaidro policijas pārstāve.Savukārt septiņas personas aizturētas stiprā alkohola reibumā – tie bijuši gan nepilngadīgie, gan pieaugušie, kas bijuši tik stiprā reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu, skaidro policijas pārstāve.

”Citi nopietni negadījumi nav reģistrēti,” tā Knīse, piebilstot, ka kāds festivāla apmeklētājs guvis traumu, sadurot kāju. Par saistībā ar festivāla norisi notikušām zādzībām policijā līdz šim sūdzības policija nav saņēmusi. Taču, kā rāda policijas pieredze, zādzības apmeklētāji parasti konstatē, festivālam beidzoties, tādēļ nevar izslēgt, ka policija vēl saņems kādu sūdzību.

Taujāta, vai festivāla apmeklētāji būtu kļuvuši apzinīgāki, vai arī sliktie laika apstākļi mazinājuši negadījumus, policijas pārstāve pieļāva, ka iemesls varētu būt gan viens, gan otrs.

Sākoties aktīvai vasaras festivālu un dažādu kultūras pasākumu sezonai, Valsts policija aicina to apmeklētājus un iedzīvotājus rūpēties par personisko drošību un ievērot sabiedrisko kārtību, kā arī būt saprotošiem pret dažādiem satiksmes ierobežojumiem un apgrūtinājumiem, aicina Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Ilze Jurēvica.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas