Pensionārs iekrīt vairākus metrus dziļā akā, taču brīnumainā kārtā izdzīvo…

0 komentāri

Kāds pensionārs ir dzimis laimes krekliņā, jo pirmdien piedzīvojis patiesi iespaidīgu kritienu daudzus metrus dziļā akā.

Vecumniekos mītošās Sarmītes tēvs pirmdienas pēcpusdienā bija nolēmis reizi par visām reizēm nolaisties pagalmā esošās akas dzīlēs, lai noskaidrotu, kādēļ pēdējā laikā namā sākušies ūdensapgādes traucējumi. Iespējams, sūkni nosprostojušas smiltis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā nu sirmais vīrs rosījies nama pagalmā, konstruējot uzparikti, ar ko nolaisties akā, bet Sarmīte devusies uz turpat blakus esošajiem kapiem. Kā tieši notikusi nelaime, kundze nezina, vien atceras, ka kādā mirklī izdzirdējusi skaļu brīkšķi no akas puses un saucienu pēc palīdzības.

Saprotot, ka pašu spēkiem palīdzēt opītim nevarēs, Sarmīte un viņas māsas dēls steiguši zvanīt glābējiem. Tā kā vietējais ugunsdzēsēju depo ir vien pārsimts metru attālumā, pirmie palīgi ieradušies jau visai drīz.

Foto:

Tā nu ievainotajam vīrietim, radinieku un glābēju uzmundrinātam, nācās vēl kādu brīdi pavadīt akā, līdz ieradās vīri, kuri mācīti tieši šādiem uzdevumiem un kuru rīcībā ir arī atbilstošs aprīkojums.

Tā kā ārsti konstatējuši, ka pensionārs nopietni traumējis kāju, turklāt arī pārdzīvojis ķermeņa atdzišanu, viņš nogādāts tuvējā slimnīcā, kur turpina ārstēties arī šodien. Par laimi, viņa dzīvībai briesmas nedraud. Sarmīte atzīst, ka tēvs tik tiešām dzimis laimes krekliņā, jo šī situācija patiesībā varēja beigties arī ļoti traģiski.

Vēlam apņēmīgajam pensionāram labu veselību un saprātu, nākamreiz šādus bīstamus darbus uzticot profesionāļiem vai vismaz gados jaunākiem brašuļiem.

Video:

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas