Pēc zonu tarifu ieviešanas vilcienos pieaudzis pasažieru skaits

1 komentārs
Pēc zonu tarifu ieviešanas vilcienos pieaudzis pasažieru skaits
LETA

Šā gada maijā salīdzinājumā ar pērnā gada maiju AS Pasažieru vilciens pārvadāto pasažieru skaits ir pieaudzis par 10,1%.

2016. gada maijā pārvadāti 1 598 351 pasažieri, pagājušā gada maijā – 1 451 774 pasažieri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pasažieru skaita pieaugums ir atsācies no šā gada aprīļa, kad tika ieviesti zonu tarifi. Aprīlī un maijā kopā mūsu pakalpojumus ir izmantojoši gandrīz trīs miljoni pasažieru, kas ir par 5,8% vairāk nekā pērnā gada attiecīgajā periodā.

Pilnvērtīgai un objektīvai zonu tarifu ieviešanas seku analīzei nepieciešami dati vismaz par četriem mēnešiem, taču jau šobrīd iezīmējas pārliecinošas tendences, un pasažieri ir pozitīvi novērtējuši mūsu piedāvātās novitātes, akcentē AS ”Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētājs Andris Lubāns.

Zonu tarifu sistēma, kas ar šā gada 1. aprīli tiek izmantota biļešu cenu aprēķināšanai braucieniem elektrovilcienu kustības zonā un Siguldas maršrutā, ir vēl viens solis klientu apkalpošanas kvalitātes uzlabošanas virzienā, realizējot pasažieru interesēm atbilstošus uzlabojumus.

Jau šobrīd konduktori ir apgādāti ar mobiliem multifunkcionāliem kases aparātiem, un ar roku izrakstītās biļetes ir pagātne. Jūlijā plānojam pasažieriem piedāvāt iespējas iegādāties biļetes internetā un mobilo ierīču aplikācijās, un līdz gada beigām noslogotākajās stacijās uzstādīsim pašapkalpošanās biļešu tirdzniecības automātus. Tāpat gada beigām piedāvāsim iespēju vilcienos par braucienu norēķināties ar bankas kartēm, tai skaitā bezkontakta kartēm.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Kvalitāte
    0

    Kvalitāte

    tiešām uzlabojusies - tagad ceļš 70 centu vietā maksā veselu €vriku.

    21.06.2016 04:29

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas