Aivars 11. martā atbrauca uz Rīgu un devās nezināmā virzienā. Tuvinieki lūdz palīdzību!

Tuvinieki lūdz palīdzību pazudušā Aivara Lasmaņa meklēšanā, kurš kopš ierašanās Rīgā 11. marta vakarā vairs nav atrodams. Vai tev ir kāda informācija par viņa atrašanās vietu? Ziņo!

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Paziņa

  Paziņa

  Nesaprotu kāpec visos portālos rakstu izdomājumu par to ka Aivars itkā kautkur braucis ar brāļa draugiem. Kristapam ka brauca kopā ar Aivaru ir 14-16 varbūt augstākais 17 gadi, bet Aivaram 30. Tad rodas jautājums kāpēc pieaudzis vīrietis kam jau ir savas atvases- vizinās uz citu pilsētu kopā ar nepazīstamiem jauniešiem. :(
  • Gudraa

   Gudraa

   Pirmam kartam tas pats Kristaps pateica ka Aivars bija kopa,un sie vinu izlaida,a kur garantija ka izlaida?ka vini kaut ko neizdarija?ja tadi pazini labi esiet,tad pajautajiet tam bernam ko sis darija ar pieaugusajem cilvekiem un dzera alkoholu
 • ...
 • Māris Vēgners♥

  Māris Vēgners♥

  vispār kas tie pa draugiem kas tā palaiž kaut kur cilvēku? tie nav draugi...
 • Radi

  Radi

  Tagad jau saka draugi kas bija kopā ar Aivaru, viņš izkāpa mūkusalas ielā, tas ielas atrodas Rigas Plazas apkaimē, vai tad video novērošana nevar redzet kaut kadu informāciju?
 • Mārīte

  Mārīte

  Izkāpšanas vieta nesaprotami uzrādīta-Rīgas plaza un Laivu iela ,tās ir diezgan tālu viena no otras.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.