Par meitas ”izraisītu” negadījumu, krāpnieki pensionārei pieprasa 15 tūkstošus eiro

0 komentāri

550 eiro par kādu negadījumu, ko it kā izraisījusi meita. Tieši tik samaksājusi pensionāre no Bauskas puses, kad viņai piezvanījuši nepazīstami cilvēki un sākuši stāstīt dažādus melus.

Bija svētdiena, Mežotnes iedzīvotāja Ženija rosījās pa savu dzīvokli, kad pēkšņi atskanēja telefona zvans. Tas lika Ženijai pamatīgi satrūkties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņas meita jau kādu laiku dzīvo ārzemēs un sūdzas par veselības problēmām. Tāpēc arī pensionāre noticējusi vīrietim, kurš sevi nosaucis par ārstu un stāstījis, ka viņas meitai kļuvis slikti un viņa, krītot pa kāpnēm, netīšām nodarījusi pāri kādai meitenei. Tā teikt – krītot parāvusi bērnu līdzi.

”Meitenei esot smadzeņu satricinājums, viņa tagad ir reanimācijā. Viņu steidzami jāoperē, pati meita šobrīd neesot spējīga runāt.Vienu gan meita esot dakterim pateikusi – ka viņas mamma šajā sarežģītajā situācijā varot palīdzēt,” stāsta Ženija.

Tad nu cilvēks, kurš sevi sauca par dakteri, uzreiz prasīja, ko viņam vajag. Un vajadzēja viņam, protams, naudu.

Sākumā vīrietis Ženijai prasījis 15 tūkstošus eiro, taču sieviete atbildēja, ka viņai tik lielas naudas summas nav. Protams, ka krāpnieki uzreiz bija ar mieru no Ženijas paņemt jebkādu summu, ari krietni mazāku. Līdz ar to sieviete viņiem atdeva 550 eiro, ko sakrājusi savas mammas bērēm, ja nu tāda nepieciešamība rastos.

Tikai pēc tam, kad aizgājis puisis, kurš ieradās pēc naudas, viņa sapratusi, ka ir piemānīta. Tagad jau vairs neko. Tam, ka izdosies atgūt naudu, Ženija netic.

Jāpiebilst, ka līdzīgus zvanus saņēmuši arī citi Bauskas novada iedzīvotāji. Visi kā viens vēstījuši par nelaimē nonākušiem tuviniekiem.

Likumsargi uzsver, ka nekādā gadījumā nedrīkst atklāt informāciju par sevi, personas datus, dzīvesvietas adresi. Tāpat nedrīkst šādā situācijā sniegt nekādu informāciju par radiniekiem. Pilnīgi noteikti nedrīkst dot nekādu naudu cilvēkiem, kas ierodas pēc tās. Līdzko ir saņemts šāds telefona zvans, nekavējoties par to jāinformē policija. Vēlams zvanīt uz numuru 110.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju!

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas