Ogrē pēc kopīgas iedzeršanas vienu no trijotnes atrod mirušu

0 komentāri

Nedēļas vidū divi Ogres iedzīvotāji ziņoja, ka viņu mājās atrodas miris cilvēks. Atbraukušie likumsargi satrauktos vīriešus aizveda sev līdzi un no sākuma vainoja slepkavībā, taču vēlāk izrādījās, ka notikušais ir vien liktenīga apstākļu sakritība.

Edgars un Egils ir draugi. Pirms kāda laika Edgars ar brāli Aigaru atļāvis Egilam padzīvot savā mājā Ogrē, Strēlnieku prospektā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dzīvojuši visi trīs ēkas otrajā stāvā un, kā var noprast, bez problēmām. Taču trešdien viss mainījies. Tagad Edgars un Egils ir palikuši divatā, jo Aigars diemžēl ir miris.

Abi vīrieši nesen atgriezušies no policijas iecirkņa, kurp aizvesti, jo turēti aizdomās par vīrieša nonāvēšanu. Taču tā nav izrādījusies patiesība. Vainīgi viņi jūtas, taču likuma priekšā neko ļaunu neesot nodarījuši.

Viss sācies ar gaļas cepšanu pie pirmā stāva kaimiņienes. Protams, ka tika ne tikai ēsts, bet arī iedzerts. Tad, kad sasniegta noteikta kondīcija, atklājies, ka Edgara brālim Aigaram nepieciešama palīdzība. Viņš nokritis un gulējis zemē pie mājas.

Aigars apsegts un atstāts gultā, savukārt Edgars ar Egilu vēl mazliet iedzēruši un arī devušies pie miera. Edgars vēl četros no rīta pamodies un redzējis, ka brālis elpo, taču rīts atnesis bēdīgas ziņas.

Uz Strēlnieku prospektu braukuši vispirms mediķi un pēc tam policisti. Viņi ieraudzījuši asinis, un tūdaļ izlēmuši abus divus vīriešus aizvest sev līdzi aizdomās par Aigara noslepkavošanu, taču beigās atklājies, ka Aigars miesas bojājumus ieguvis pats. Iespējams, – kritis un sasities. Taču nomiris vienkārši no aukstuma – nosalis pats savā gultā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas