Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Noziedzība

Latvija kļuvusi par marihuānas audzēšanas lielvalsti, neslēpj Valsts policija

Latvija kļuvusi par marihuānas audzēšanas lielvalsti, neslēpj Valsts policija 5

Pagājušajā gadā policisti lietotājiem, tirgotājiem un audzētājiem marihuānu konfiscējuši 874 reizes, un nu Latvija kļuvusi par marihuānas audzēšanas lielvalsti, neslēpj Valsts policija, sakot, ka cilvēki ar labiem dotumiem botānikā un uzņēmību jau sen izspieduši no vietējā tirgus ārvalstīs ražoto marihuānu. Tomēr šis nav gadījums, kad ar paša spējām kaut ko saražot būtu jālepojas, vismaz pagaidām, kamēr marihuāna ir nelegāla.

Ugunsgrēks nopostīja visu dzīvojamo ēku. Divi brāļi tagad saka lielu paldies labdariem, kas palīdzēja

Ugunsgrēks nopostīja visu dzīvojamo ēku. Divi brāļi tagad saka lielu paldies labdariem, kas palīdzēja 1

Lai cik būtu grūti pārvarēt lepnumu un lūgt palīdzību, ir brīži, kad bez cilvēku atbalsta spert soļus uz priekšu ir teju neiespējami. Šī ir iespēja pateikties “Degpunktā” skatītajiem, kuri snieguši nenovērtējamu palīdzību diviem brāļiem no Lažas pagasta. Vēl nesen abus satikām brīdī, kad viņiem nācās pārcilāt krāsmatas un cerēt, ka gruvešos atradīsies kāda liesmu neskarta piemiņas lieta.

Bijušais vīrs “atnāk ciemos” un sabojā auto

Bijušais vīrs "atnāk ciemos" un sabojā auto 1

Vieni no nepatīkamākajiem strīdiem ir strīdi starp bijušajiem laulātajiem vai mīļākajiem. Pēc romantiskām attiecībām naids mēdz uzvirmot īpaši spēcīgi un robežu rīcībā – nebūt nekādu. Turpinājumā par divu dzīvesdraugu uzrīkotu jandāliņu, kas beidzies ar sasistu auto un mukšanu no policijas.

Strauji pieaug velosipēdu zādzību skaits! Uzzini, kā pasargāt savu braucamrīku

Strauji pieaug velosipēdu zādzību skaits! Uzzini, kā pasargāt savu braucamrīku

Sākoties pavasarim, ielās velosipēdistu kļuvis krietni vairāk, un arī zagļi sākuši pievērst uzmanību pavirši atstātiem braucamrīkiem. Mūsu aptaujātie riteņbraucēji nenoliedz, ka Rīga nav tā drošākā pilsēta velo draugiem, tāpēc pieredzējuši pedāļu minēji labi zina, kā pasargāt savu īpašumu, tomēr nekas nav 100% drošs.

Alus cienītāji divlitru pudeles dēļ apzog veikalu Staburagā

Alus cienītāji divlitru pudeles dēļ apzog veikalu Staburagā

Šodien valdība lēma, ka, sākot ar 2020. gadu, Latvijā vairs nevarēs tirgot alu daudzviet tik iecienīto divu litru iepakojumā. Varbūt tieši tāpēc tik traģikomisks šķiet fakts, ka pirms dažām dienām vienīgajā Staburaga veikalā notikusi ielaušanās, kuras laikā garnadži paņēmuši tikai un vienīgi divlitrīgās pudeles. Gluži kā zinādami par šodienas lēmumu.