No kravas vilciena izmet tvertnes ar degvielu

0 komentāri

Robežsargi Latvijas-Baltkrievijas pierobežā, apsekojot dzelzceļa posmu Indra–Daugavpils ar helikopteri “Agusta Bell 206B” pamanīja, kā no kravas vilciena, kas virzās no Daugavpils uz Krāslavas pusi, tiek izmestas degvielas tvertnes.

Turpinot dzelzceļa posma apsekošanu, pirms dzelzceļa stacijas ”Naujene” sliežu tuvumā tika pamanīta automašīna “VW Golf”, no kuras izkāpa kāda persona un uzsāka no vilciena izmesto priekšmetu iekraušanu automašīnā. Pamanot robežsardzes helikopteru, persona ātri iesēdās automašīnā un uzsāka bēgšanu. Taču no helikoptera tika izsēdināta robežsargu aeromobilā patruļa, kas personu nekavējoties aizturēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veicot automašīnas apskati, bagāžas nodalījumā tika konstatētas 10 tukšas un 2 pilnas degvielas tvertnes. Apskatot notikuma vietas apkārtni, dzelzceļa sliežu tuvumā tika konstatētas vēl 8 degvielas tvertnes ar šķidrumu, kuram piemīt dīzeļdegvielai raksturīga smaka, kopumā 210 litri.

Aizturētā persona – 1977. gadā dzimušais Latvijas pilsonis, automašīna un 10 tvertnes ar šķidrumu, kā arī informācija par kravas vilciena mašīnistu un viņa palīgu nodota Valts policijas darbiniekiem tālāko procesuālo darbību uzsākšanai.

Foto: Valsts robežsardze

Foto: Valsts robežsardze

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas