Neretā liesmas noposta lauku saimniecību; saimnieks atsakās no ugunsdzēsēju palīdzības

0 komentāri

Ceturtdien ugunsdzēsēji piedzīvojuši patiesi neparastu notikumu – ugunsnelaimes vietā degoša nama saimnieks paziņojis, ka glābēji šeit nemaz nav gaidīti! Runa ir par kādu lauku saimniecību Neretas pusē.

Īsi pēc pulksten diviem dienā ugunsdzēsēji saņēmuši palīgā saucienu no kāda garāmbraucēja, kurš dažu kilometru attālumā no Neretas pamanījis ugunsgrēku. Liesmas plosījušas kādu divstāvu koka namu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ugunsdzēsēji uzsākuši dzēšanas darbus, pārmeklējuši namu un, par laimi, secinājuši, ka cilvēki šajā negadījumā nav cietuši. Kā stāsta komandieris, šis nebūt nav bijis viegls uzdevums, turklāt vīri, kā jau ikvienā ugunsgrēka, tikuši pakļauti dažādām bīstamībām.

Foto

Turklāt ugunsdzēsēji nonākuši visai neparastā situācijā, jo saimnieks patiesībā pat nav vēlējies, lai uguns tiktu apdzēsta. Tomēr, neskatoties uz šo visai savādo iegribu, vīri notikuma vietā savu darbu paveikuši godam un pēc aptuveni sešu stundu darba ugunsgrēks tika likvidēts.

Izskanējusi versija, ka ar liesmām saimnieks gribēja atbrīvoties no nama, jo tas ir lētāk nekā to demontēt.

Paši ugunsdzēsēji solās pret ēkas saimnieku ierosināt administratīvo lietu. Šis plāns – “pa lēto” tikt vaļā no mājas, tagad saimniekam var izmaksāt no 30 līdz 280 eiro. Ja nams būtu nojaukts un kokmateriāli tiktu kontrolēti nodedzināti, tas būtu vienkārši pamatīgs ugunskurs, taču šāda atbrīvošanās no īpašuma jebkurā gadījumā ir ugunsgrēks, savukārt pēc likuma saimniekam ir jādara viss, lai nepieļautu ugunsgrēka izcelšanos.

Ja nu kāds uzskata, ka šāda naudas taupīšana ir laba ideja, glābējs tomēr iesaka padomāt divreiz.

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas