Nelegāli Latvijā medīt nav brīv’! Notver staltbrieža medniekus

0 komentāri

Pagājušajā sestdienā ap 5.30 no rīta Taurupes pagastā Valsts policijas darbinieki aizturēja divus malumedniekus, kuri agri no rīta nelegāli medīja.

Vietējie iedzīvotāji policistiem ziņoja, ka Taurupes pagastā pa nakti, iespējams, notiek nelikumīgas medības. Pārbaudot šo informāciju, pagājušās sestdienas agrā rītā likumsargi pamanīja kādu lēni braucošu automašīnu, no kuras ar prožektoru periodiski tika apspīdināti medību lauki. Minētā darbība likumsargiem raisīja aizdomas, ka šādā veidā nelikumīgi varētu tikt meklēti meža dzīvnieki. Kādu brīdi vēlāk, no tās puses, kur aizbrauca automašīna, atskanēja šāviens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai noskaidrotu lietas apstākļus, Valsts policijas darbinieki apturēja aizdomīgo transportlīdzekli. Tā apskates laikā likumsargu aizdomas par malumedniecību apstiprinājās. Automašīnā atradās ne tikai pašrocīgi pielāgotais prožektors, bet arī medību ieroči un nomedīta staltbrieža govs.

Notikuma vietā policisti aizturēja divus malumedniekus – 1967. gadā un 1959. gadā dzimušus vīriešus. Skaidrojot notikušā apstākļus, policisti konstatēja, ka malumednieki izmantojuši ne tikai oficiāli reģistrētu šaujamieroci, bet arī nelikumīgi glabātu ieroci.

Par notikušo Valsts policijas Ogres iecirknī uzsākts kriminālprocess par nelikumīgām medībām un par šaujamieroča neatļautu glabāšanu.

Valsts policija pateicas ikvienam, kas ziņo par nelikumīgām medībām un aicina arī turpmāk iedzīvotājus nebūt vienaldzīgiem. Ja rodas aizdomas par nelikumīgām medībām vai zveju, aicinām ziņot Nelikumīgu medību un zvejas apkarošanas vienībai, zvanot pa tālruni: 27895495 vai rakstot uz e-pastu: nmzag@vp.gov.lv.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas