Kuriozi un vai skumji? Zaglis vēlā Valentīna dienas vakarā dodas uz Maxima veikalu pēc šņabja

0 komentāri

Viens veikals, viens zaglis un divi noziegumi – aizturēšana par vienu zādzību, kādu jaunu vīrieti Dobelē neatturēja no atgriešanās nozieguma vietā, lai paveiktu teju identisku zādzību vēlreiz.

Bija februāra sākums, kad vēlā vakarā izbira Dobeles veikala Maxima durvju stikls, veikalā iegāja zagļi un prom aiznesa alkohola pudeles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Policisti zagļus meklēja un atrada, taču, tā kā noziegums nebija smags un neradās aizdomas, ka viņi varētu apdraudēt sabiedrību, drošības līdzekli apcietinājumu tiesa nepiemēroja.

Pienāca Valentīna dienas vēls vakars, un viens no zagļiem atcerējās par savu neseno gājienu zagt uz veikalu Maxima, tāpēc izlēma uz turieni aiziet vēlreiz. Kā nekā vismaz līdz aizturēšanai noziegums taču bija izdevies un pie alkohola viņš bija ticis. Domāts – darīts. Tagad šķembās sabira stikla durvju otra puse.

“Paņēma šņabi un cigaretes. Tikai šņabi un cigaretes. Tagad tikai sākam labot kasi, ko viņi salauza. Viņi salauza cigarešu plauktu virs kases, pēc tam gāja pēc šņabja,” stāsta Maxima darbiniece.

Veikalā ir videonovērošanas kameras. Tāpēc policistiem nebija problēmu noziedznieku atpazīt un viņam pakaļ aizbraukt vēl vienu reizi. Īpaši tāpēc, ka viņš pēc nozagtajām 8 pudelēm ne pārāk dārga šņabja un cigaretēm Philip Moris bija gājis iekšā veikalā divas reizes un nofilmējās visā krāšņumā.

Video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas