Ķīviņu risina ar nazi un āmuru

0 komentāri

Dažas minūtes pēc pusnakts, Valsts policijas Brasas iecirknī atskanējis visai neparasts telefona zvans. Kāds kungs, pie telefona klausules sēdošajam inspektoram pastāstījis, ka tik tikko, ķīviņa laikā Mārkalnes ielā sadūris savu kaimiņu, kā arī lūdzis nekavējoties izsaukt dakterus.

Lai arī varētu pat šķist, ka kāds vienkārši neveiksmīgi pajokojis, uz notikuma vietu nosūtīti, gan likuma sargi, gan ātrās palīdzības darbinieki un atklājies, ka zvanītājs, kurš vairs nekur nebija sastopams, tomēr nebija melojis. Vienā no piektā stāva dzīvokļiem, tik tiešām atrasts kāds 32 gadus vecs, pamatīgi sacaurumots mājas iedzīvotājs. Sadurtais nogādāts tuvējā slimnīcā, bet policisti uzsākuši policijas izsaucēja meklējumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veicot nepieciešamos pasākumus, uzbrucējs tika aizturēts. Tas izrādījās 1992. gadā dzimušais, jau agrāk tiesāts un savu vainu nenoliedza. Aizturētais gan pastāstīja, ka 1983. gadā dzimušais ir sitis viņam ar āmuru. Jaunākais neesot izturējis un sadūris savu pudeles brāli mugurā, atklāj VP RRP Brasas iecirkņa Kārtības policijas priekšnieks Ivars Čevers.

Protams, kaimiņa uzbrukums neattaisno jaunieša rīcību, tādēļ pret aizdomās turamo ierosināts kriminālprocess, taču ņemot vērā to, ka viņš sadarbojas ar izmeklēšanu, vismaz pagaidām puisim nav piemērots arests. Tāpat, likuma sargi lemj par vēl viena kriminālprocesa ierosināšanu. Iespējams, likuma priekšā būs jāatbild arī cietušajam vīrietim, kurš vicinājies ar āmuru.

Meklējot atbildes uz jautājumiem, par šī asiņainā konflikta iemesliem Degpunktā žurnālisti devās uz Mārkalnes ielu. Vai visi vietējie zina, par notikušo. Arī abi konfliktā iesaistītie daudziem ir labi pazīstami. Viens vecāks, mierīgāks, mīl iedzert, otrs pabijis cietumā, ir visai agresīvs, arī mīl iedzert un labprāt izvicina dūres. Tādēļ, pārējiem atliek vien būt uzmanīgiem, un neielaisties darīšanās ar šo puisi.

Apstaigājot visai drūmo namu, var secināt, ka likuma sargiem šeit var nākties atgriezties vēl, ne reizi vien. Mierīgie iedzīvotāji, ar bažām uzlūko katru atnācēju, bet atlikusī šī nama iemītnieku daļa alkohola dvingas pavadīti klīst pa tumšajiem gaiteņiem. Notikušais viņus tā īsti nesatrauc, tādēļ nepamet sajūta, ka līdz nākamajam asiņainajam kašķim, šeit ir vien solis.

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas