Jūrmalā soliņus huligāni apkrāsojuši ar naidu kurinošiem saukļiem, piemēram, “nāvi okupantiem”

0 komentāri

Jūrmalā huligāni apskādējuši ģērbtuves, kā arī soliņus, uz tiem uzpūšot stencilus ar uzrakstiem “Russia fu*k off”, kā arī “Nāvi krievu okupantiem” (Cмерть русским оккупантам – krievu val.), ziņo aculiecinieki.

Ar šādiem uzrakstiem “izdaiļoti” vairāki soliņi un ģērbtuves Mellužos un Dzintaros. Taču, iespējams, ka apskādēti bija arī citi soliņi citviet Jūrmalā, ziņo aculiecinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Incidents noticis jūnija beigās, ap Jāņiem. Savukārt 26. jūnijā Jūrmalas domes bijušais deputāts Jānis Kuzins rakstījis iesniegumu kā Drošības policijā (DP) par naida kurināšanu, tā Valsts policijā par huligānismu.

DP par naida kurināšanu lieta nav uzsākta – lai arī DP saskata, ka uzraksti ir neētiski, negatīvi un demokrātiskā sabiedrībā nepieņemami, tomēr naida kurināšana tur nav saskatīta tādā apmērā, ka varētu ierosināt krimināllietu, portālam Skaties.lv pauda Jūrmalas domes bijušais deputāts Jānis Kuzins. Tāpat, saskaņā ar viņa sacīto, DP nav zināmas personas, kas to paveikušas un būtu sodāmas. Valsts policija ir sākusi lietu par huligānismu.

Patlaban Jūrmalas dome uzrakstus jau ir nomazgājusi vai aizkrāsojusi.

Foto avots: Jānis Kuzins

Foto avots: Jānis Kuzins

Foto avots: Jānis Kuzins

Foto avots: Jānis Kuzins

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas