Jaunjelgavā uguns izposta vairākus dzīvojamās mājas dzīvokļus

0 komentāri

Jaunjelgavas iedzīvotāja Agita vakar ap pusčetriem pēcpusdienā strādāja dārzā, kad sadzirdēja kaimiņienes saucienus. Viņas mājā no pirmā stāva dzīvokļa nāca dūmi. Cilvēki ātri saprata, kas noticis. Kāda vīrieša invalīda miteklī izcēlies ugunsgrēks, savukārt viņš pats atrodas liesmās.

Invalīds no ugunsgrēka veiksmīgi izglābts, taču viņa dzīvoklis pārvērties par postažu. Sadegušas mēbeles, sadzīves tehnika un dažādas mantas. Liesmas nav saudzējušas ne koplietošanas telpas, ne apkārtējos dzīvokļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lielākā daļa dzīvokļu šajā mājā pieder pašvaldībai, taču Agita savu dzīvokli ir privatizējusi un izremontējusi. Viņai par notikušo nelaimi līdz ar to vislielākās bēdas. Sadedzis dzīvoklī nekas nav, bet remontu tāpat nāksies veikt vēlreiz.

Pieņēmumu par aizdegšanās iemesliem ir daudz, taču patiesību neviens tā īsti nezina. Kāds saka, ka no plīts izkritusi pagale, cits, ka invalīds, kurš gulējis gultā, tur pat gultā varējis arī uzpīpēt un tā kaut ko aizdedzināt.

Liesmas bija izplatījušās aptuveni 70 kvadrātmetru lielā platībā, un sanākušie talcinieki šodien mēģināja sakopt postažu, cik nu spēja.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas