Jaunietis māna meitenes, izliekoties par policistu

0 komentāri

Piesaistīt pretējā dzimuma interesi var dažādi, gan klasiskā veidā, gan arī ar radošu pieeju. Kāds jauns vīrietis meiteņu telefona numurus prasījis, stādoties priekšā kā policists.

Daudzas reizes ir stāstīts, kā atšķirt īstu sabiedriskā transporta kontrolieri no neīsta, kā atšķirt īstu pārtikas un veterinārā dienesta pārstāvi no viltvārža. Tagad jautāsim – vai zināt, kā atšķirt īstu policistu no tāda, kuram tikai gribētos par tādu būt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Daži zina, ka likumsargi ģērbjas zilos kreklos, citi – ka viņiem ir arī dienesta apliecības. Savukārt divas jaunas meitenes Ogres autoostā acīmredzot nav zinājušas ne vienu, ne otru.

Jaunietis savam izgājienam rūpīgi gatavojies – kādā policijas iecirknī nočiepis veidlapas un tā cerējis iepazīties ar jaunām dāmām. Jaunkundzes viņš ne tikai kauninājis par likumpārkāpšanu, bet arī tincinājis par dzīvesvietu un telefona numuriem.

Protams, ka tad, kad par notiekošo paziņots policistiem, jaunietis aizturēts un protokoli ar visiem telefonu numuriem viņam atņemti. Atklājies, ka viņš jau iepriekš tiesāts par zagšanu. Tagad viņam draud sods par huligānismu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas