Jaunietis, kurš Ķīpsalā noslepkavoja divas sievietes, atzīts par pieskaitāmu un tiks tiesāts

0 komentāri

Policija beidzot nodevusi prokuratūrai lietu par kāda knapi pilngadību sasnieguša puiša pastrādātām slepkavībām Rīgā, Ķīpsalā. 

Pagājušā gada 6. novembrī Pārdaugavā, atgriežoties no dievkalpojuma, bezvēsts pazuda 80 gadus vecā Leonīda Tatarčuka. Sieviete pēc baznīcas apmeklējuma taisnā ceļā devās uz klosteri Ķīpsalā, Enkuru ielā, kas bija viņas mājvieta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc piecām dienām dievbijīgo pensionāri atrada mirušu turpat simts metru attālumā no klostera – krūmos. Policija uzsāka slepkavas meklēšanu, taču pēc dažām dienām – 18. novembrī – Ķīpsalā nogalināta vēl kāda sieviete, kas turpat netālu strādājusi atbildīgā amatā lielā uzņēmumā.

Notikušais izmeklētājiem lika saprast, ka šie noziegumi ir saistīti. Tad lietas izmeklēšanā iesaistīti papildspēki, un jau pēc dažām stundām slepkava tika notverts.

Izrādās Andreja Sozinova toreiz stāstītais ātri vien mainījās. Slepkava mainīja savu nostāju un noslēdzās sevī.

Aizturētais vīrietis ir mīklaina personība. Policisti sākotnēji domājuši, ka viņam kaut kas nav kārtībā ar galvu, bet psihiatriskā ekspertīze pierādījusi, ka viņš ir pieskaitāms un nododams kriminālvajāšanai.

Ir zināms, ka, izdarot abas slepkavības, jaunietis bijis alkohola reibumā, un tas pastiprinājis viņa dziņu nodarīt kādam pāri.

Jaunietim par divu nejaušu garāmgājēju nogalināšanu tagad draud mūža ieslodzījums. Lieta šobrīd atrodas prokuratūrā un tuvākajā laikā nonāks arī tiesā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas