Izpletņlēcējs neklausīja instruktoru, tāpēc viņš iepūsts augstsprieguma līnijā, norāda organizatori

0 komentāri

Daugavpilī 9. maijā trīs drosminieki nolēma izlēkt ar izpletni. Devās uz izpletņlēkšanas klubu, tur viņus instruēja, kas un kā, sasēdināja lidmašīnā, un aidā – debesīs. Visi trīs arī izlēca no lidmašīnas, taču vienam no viņiem nepaveicās – viņš tika iepūsts augstsprieguma līnijā, kur guva smagas elektrotraumas un apdegumus. Bez Tabu skaidroja – kāpēc tā?

Bez Tabu izpletņlēkšanas pārstāvis iepriekš sarunātu interviju beigās tomēr atsaka, taču telefonintervijā paskaidro, ka traumas guvušais vīrietis neesot klausījis instruktora rīkojumiem, un tāpēc notikusi nelaime. Viņš skaidro, ka šā iemesla dēļ vīrietis esot piezemējies 1200 metru tālāk nekā plānots – uz augstsprieguma vadiem.

Vietējais likumsargs atklāj, ka par notikušo ierosināta krimināllieta, taču norāda, ka parasti ar konkrēto izpletņlēcēju klubu viss esot kārtībā. Tomēr 2007. gadā kāds drosmīgais iepūsts Daugavā un noslīcis. Arī internetā lasāmas ne tās glaimojošākās atsauksmes par konkrēto klubu Daugavpilī – viss esot sasteigti un neorganizēti. Vairāk uzzini video!

Foto

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas