Ierosināti vismaz trīs kriminālprocesi par Latvijas valstspiederīgo pievienošanos teroristiem

0 komentāri

Ierosināti vismaz trīs kriminālprocesi par Latvijas valstspiederīgo pievienošanos teroristiskajam grupējumam Islāma valsts, šāda informācija ir Drošības policijas rīcībā.

Drošības policijas priekšnieks Normunds Mežviets intervijā 900 sekundēs atklāja, ka viens no Latvijas valstspiederīgajiem, kas uz Sīriju bija devies kopā ar sievu un mazgadīgu bērnu, nesen gājis bojā. Tā kā lietā šobrīd notiek izmeklēšana, bojāgājušā vārds un citas detaļas atklātas netiek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto


Normunds Mežviets:

Mēs šobrīd esam ieguvuši informāciju, ka šie cilvēki, kas devušies uz Sīriju, ir vairāki. Viņi turp devušies, lai pievienotos teroristiskajai organizācijai Islāma valsts. Šobrīd mums ir trīs procesi – pirmais par Ivaru Grīnbergu, otrs par Oļegu Petrovu, un šā gada sākumā tur gājis vēl viens musulmanis, kurš tur devies ar savu sievu un mazgadīgo bērnu.

Vienlaikus Drošības policija pauž bažas par vietējās musulmaņu kopienas radikalizāciju. Tikmēr Latvijas Islāma kultūras centrs, par spīti tam, ka viens no pārbēdzējiem ir organizācijas bijušais vadītājs, uzskata, ka šie bijuši atsevišķi gadījumi. Centrs došanos uz Sīriju neatbalstot un kontaktus ar radikāļiem neuzturot.

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas