Kam taisnība? Policisti piedzērušai mātei atņem mazuli, bet vietējie metas sievieti aizstāvēt

Kāda krietni apreibusi jaunā māmiņa ne tikai pametusi novārtā savu mazuli, bet arī uzrīkojusi pamatīgu jandāliņu un sakodusi vienu no atbraukušajiem policistiem.

Atpakaļ uz rakstu

16 komentāri

 • Ivo

  Ivo

  Es jau no agras bērnības bērniem mācu, lai uzmanās no policistiem, un baidās no tiem, jo viņi parasti nevis palīdz, bet rīkojas emociju uzplūdā, kas aizēno veselo saprātu, un lietās kur nevajag jaukties viņi spēlē dieva un likteņa lēmēja lomu.
  Otra bīstamā kategorija ir mācītāji/smadzeņu skalotāji, un skolotāji, kas ir jāpieskata.
 • Latviete

  Latviete

  Policisti darīja pēc labākās sirdsapziņās savu darbu, pieklajīgi lūdza krievu lohu atkāpties! Viņš traucēja darbu! Citi saasināja situāciju. Tas, ka viņi paņem bērnu un aicina mammu aprunāties, tas nenozīmē, ka bērnu ved prom uz mūžiem!!!! Un tas debīlais krievu propogandists, kas filmē, ir pilnīgs muļķis! Tas ka viņs komentē, ka sit meitenei - vai tiešām??? Vai arī viņa ārdās un viņi mēģina savaldīt!
 • Andis

  Andis

  Pie Tevis atbrauc menti, mēģina atņemt bērnu, Tu aizstāvies, bet izrādās ka tas ir uzbrukums likumsargiem. Kurš pie kura brauc un kurš kuram uzbrūk?
  Un kura normāla māte (iedzērusi vai nē) atdotu savu bērnu svešiem cilvēkiem bez cīņas?
  • Latviete

   Latviete

   Mazāk dzert vajag.. tad varētu arī izdomāt, ka ar ārdīšanos vēl jo mazāk tev bērnu atdotu! Intelekta pagrimums mūsu sabiedrībā. Ja gribas dzert, lai netaisa bērnus! Šīs lietas nav savienojamas, kur nu vēl publiskā vietā. Būs mācība "mātītei"
 • Mamma

  Mamma

  Policisti dara savu darbu,bet pagrimušie ļautiņi saceļ traci tikai tādēļ,ka atņem viņiem nevis bērnu,bet gan iespējams vienīgo ienākumu avotu...Ja nu nebūtu atņēmuši,bet tik mutiski brīdinājuši,bet pēc tam notiktu kas ļaunāks,tad atkal policija,bāriņtiesa un vēl nez kas tik būtu vainīgi,jo nebūtu pildījuši savu darbu! Tas vien,ka mātei atņemtais bērns nekliedz pēc mammas,kad viņu sveša tante nes prom,liek domāt,ka ne jau gādīgai un jaukai,mīlošai mātei bērns tika atņemts.Kā vēl pašai nav kauna jautāt - uz kāda pamata?No kurienes izlīdusi,ja nesaprot ko nozīmē vecāku atbildība,pienākumi,rūpes un mīlestība.Tam filmētājam ar prasītos pāris reizes uzšaut,tiešām radās iespaids,ka bērns tik dēļ pabalstiem vajadzīgs!
  • Laura

   Laura

   Bērns nekkiedzot pēc mates, māte slikta- piedodiet, atvainojiet, bet katram MAZAM bērnam mamma ir pati labākā un mīļākā, lai arī kāda viņa nebūtu.

   Un ko tādu sacerēt var tikai kāds kuram bērnu pašam nav vai arī kuram bērns ir tikai tā, ja jau ir,tad ir,ko nu vairs.
   Vienalga- dzērusi vai nedzērusi, bet nu neviena māte tāpatvien neļautu bērnu ņemt un aizvest prom. Kaut vai uz pāris stundām. Daudzām mātēm jau pat atstājot bērnu pie auklītes, vecvecākiem vai kāda cita ejot atpūsties ir neiespējami nedomāt par bērna labklājību- ko viņš dara, vai raud, vai mani nesauc un nemeklē.
   Vajag vienkārši padomāt no cita punkta ar, ne tik no sava- bērns ir pats dārgākais un mātes acuraugs. Vienalga- dzērusi vai ne.
   Un varu apliecināt-pabalsti nav tā vērti lai dzemdētu bērnu, vismaz ne šeit, latvijā. 1arpuss gads un viss, čik un pabalstu vairāk nav,tālāk viss pašu rokās
   • Santa

    Santa

    Nu šai meitenei neuztraucieties šis nav vienīgais bērns, man likās ka 3, bet vakar mani apgaismoja, ka šis esot piektais un visi pārējie jau ir noņemti, kā šo pašu mazāko vēl ir atstājuši nezinu, bet neizskatās, ka viņai viņi ļoti vajadzīgi un ka viņa būtu gatava cīnīties par viņiem Protams ka priekš berna mate ir māte nedomaju, ka tas mazais bērns viņu nemīl protams mīl, bet nesauc mammu tadel ka pieradis noteikti mētāties no rokām uz rokām.
 • jožiks

  jožiks

  tiem utainajiem Jaunmīlgrāvja žūpām tā arī vajadzēja! citādi tur no austrumiem ievazātas žūpas vien dzīvo tajā rajonā!
 • Antikillers

  Antikillers

  Utainie alkāni-pokemoni demonstrēja savu debīlismu... Stulbi... Kas maizīti par ''hļebu'' uz sauc, uz roģinu, lai mājās brauc!
 • Ttt
  • pilsonis
   • Latviete

    Latviete

    Tu domā - neattaisno mierīgu runāšanu, cenšanos savaldīt dzērušu māti, kas kož? video nerād pilnu ainu, nevar spriest
 • pilsonis

  pilsonis

  100% tāda policija mums galīgi nau vajadzīga,bez izskaidrošanās ņemt bērnu nost? Kāpēc neatdeva omītei? Es uzskatīju kad policijā strādā cilvēki ar smadzenēm...
  • Santa

   Santa

   Vecvecmamina ir pārak vecs cilveks lai varetu parupeties par mazu bernu, un cik raksta rakstīts, policija aizbrauca lidz meitenes majas, kur tika sastapti vel radinieki, kuri visi bija dzeruši...
  • Doh

   Doh

   Latvijas policija vispār nekam neder,vismaz pāris indivīdi noteikti. Policistiem pēc tādiem gadījumiem tā vien šķiet ka bērni tīri ķeksīša pēc jāpaņem lai ir par ko atskaitīties. Nesen bija lasāms gadījums kaut kur ka veikalā 2 vīrieši kāvušies un ko nu tur darījuš. Ar viņiem kopā sieviete ar 2 bērniem. Mukuši no policijas pāri ezeram vai dīķim. Nu nekur tālu netika. Nogādati atpakaļ krastā,policijai un ātrajiem OBLIGĀTI jāizrauj no ratiņiem mazi bērni lai pārbaudītu "vai tie nav nosaluši utt". Nu BĀC, kāds šai situācijā sakars ar bērniem. Tad varbūt ziemas laikā miliči tagad no katriem ratiem uz ielas raus ārā bērnus lai skatītos vai nav par plānu apģērbti. Tas nu bija lieki jo tajā ezera neviens neizpeldējās un bērni bija neskarti un ar to jandāliņu veikalā nesaistīti.

   Takā es latvijas policijai neuzticos. Kur nu vēl savu bērnu viņiem atdotu.

   Ak, man tak ir vēl kāds eposs par policiju. Iz dzīves. Reiz,pirms kāda gadiņa, sēdēju rīgā pie saharova Maxima bērnu laukumiņā ar bērniem. Uz kāda soliņa sēdēja zolīds večuks. Atnāk 3 veču varza un viņu aizdzen. Paši apsēžas,pīpē, dzer. Klaji. Tas nu mani nokaitināja. Izsaucu pašvaldības policiju un gaidīju. Vairāk kā stundu gaidīju kad kāds atbrauks,kur man skriet, bērni izklaidējas, laiciņš jauks. Kamēr gaidīju viņi turpat laukumiņam blakus !SABIEDRISKĀ VIETĀ! izpīpēja 2 paciņas cīgas un izdzēra katrs pa 3 bundžam alus. Domajiet sagaidīju slaveno policiju, dižos bērnu aizstāvjus? Ne tak,noliec šiem visu uz paplātes, nenāks tāpat. Beigās apnika gaidīt un devos mājās, kompāniju vēl nobildēju. Mājās vīram parādīju, viņš pļavniekos strādāja par apsargu. Kā izrādās policistiem būtu bijuši 3 zaķi ar vienu šāvienu- dzeršana sabiedriskā vietā,smēķēšana bērnu klātbūtnē UN tam visam pa virsu šī varza ir policijas meklēšanā par liela apmēra atkārtotām zādzībām.
   Tapēc,nē, paldies, Latvijas policija? Nevajag man tādu
  • Ome

   Ome

   Vai pilsomis piekopj tādu pašu dzīves veidu? Policija pareizi izdarīja, ka parūpēkās, lai maza, gadu veca meitenīte, neatrastos šai neadekvātā kompānijā. Ja bērns noklīstu, savainotaos, vai vēl ļaunāk, tad tie paši dzērāji, arī Jūs pilsoni, pirmie kliegtu, kur mūsu policija? Kur skatās? Par Jūsu pilsoniskām smadzenēm vēl jāpastrīdas.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.