Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Huligānisms

Neparastu vietu cienītājiem Rīgā jauna “aizraušanās”

Neparastu vietu cienītājiem Rīgā jauna "aizraušanās"

Ja vēl pirms neilga laika Rīgā Gaiļezerā nepabeigtais un pamestais dzemdību nama korpuss pie sevis sauca pašnāvniekus, pārgalvjus, slēpņotājus un “selfiju” fotogrāfus, tad šī vieta, šķiet, jau apgūta un kļuvusi garlaicīga. Tagad visi, kam nav slinkums un prātiņu velns dīda, dodas uz Imantu – bijušo Radiotehnikas rūpnīcu. Turklāt šī sērga, neskatoties uz žogiem un apsardzi, kļuvusi neapturama.

Vandaļi Salaspilī iznīcina skvēru ar kokiem

Vandaļi Salaspilī iznīcina skvēru ar kokiem

Visu vasaru Salaspils iedzīvotāji sadzīvojuši ar vērienīgiem rekonstrukcijas darbiem. Nu, tie gandrīz galā un pilsētā ir par vienu sakoptu un patiesi skaistu vietu vairāk. Diemžēl šādas pārmaiņas traucē huligāniem, kuri pagājušajā naktī krietni izplosījušies pa pilsētu.

7. klases skolēns iekausta skolotāju un draud viņai ”izārdīt mūli”

7. klases skolēns iekausta skolotāju un draud viņai ''izārdīt mūli'' 12

Vakar, 13. decembrī, pie kādas Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieces, kura tajā brīdī nodrošināja sabiedrisko kārtību pie izglītības iestādes, vērsās kāda skolotāja, kura pastāstīja, ka 7. klases skolnieks iesitis viņai pa galvu un draudējis ar fizisku izrēķināšanos, atklāj RPP.

Divi jaunieši nododas seksa priekiem uz Brīvības pieminekļa platformas

Divi jaunieši nododas seksa priekiem uz Brīvības pieminekļa platformas 9

Šorīt neilgi pirms pussešiem rītā Rīgas pašvaldības policijas videonovērošanas centra darbinieki uz Brīvības pieminekļa skatu laukumiņa pamanīja divus jauniešus, kuri pieminekļa skatu laukumā nodarbojās ar seksu. Kārtības sargi nekavējoties ziņoja tuvākajai autopatruļai, kas ieradās dažu minūšu laikā.