Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Huligānisms

Satrakojušies jaunieši spārda 6. tramvaju. VIDEO!

Satrakojušies jaunieši spārda 6. tramvaju. VIDEO!

Šonakt Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci pamanīja vairākus jauniešus, kuri Krišjāņa Barona ielā pieskrēja pie 6. maršruta tramvaja un sāka to spārdīt, informē Rīgas pašvaldības policijas pārstāvji.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Šī situācija pārsteigusi pat pieredzējušus glābējus – kāda sieviete naktī pastaigājas pa jumtu un iekrīt šahtā

Šī situācija pārsteigusi pat pieredzējušus glābējus - kāda sieviete naktī pastaigājas pa jumtu un iekrīt šahtā

Operatīvajiem dienestiem pagājušajās brīvdienās nakts vidū nācās traukties uz, iespējams, pēdējā laika neparastāko izsaukumu – uz policijas iecirkni piezvanījusi kāda sieviete, kura apgalvojusi, ka ir iegāzusies daudzstāvu mājas ventilācijas šahtā. Vēl jo interesantāk – pirms tam sieviete kāpusi uz mājas jumta, lai pabaudītu mieru un klusumu.

“Man ir kokaīns, šmokaīns…” – agresīvs vīrietis vēl atļaujas “brūķēt muti” pēc uzbrukuma policistam

"Man ir kokaīns, šmokaīns..." - agresīvs vīrietis vēl atļaujas "brūķēt muti" pēc uzbrukuma policistam

Dzērumā provocēt uz kautiņu policistus nav prāta darbs, vēl jo vairāk mūsdienās, kad vairumam likumsargu pie formas ir piestiprinātas videokameras. Ja agrāk priekšnieku dienas kārtībā sūdzības par policijas patvaļu bija visai bieži sastopamas, tad tagad pārkāpēji vaļsirdīgi atzīstas savos grēkos, jo gluži vienkārši visi pierādījumi ir uzfilmēti.

Braucot no ballītes, 15 gadus vecs piedzēries pusaudzis izsit autobusa logu

Braucot no ballītes, 15 gadus vecs piedzēries pusaudzis izsit autobusa logu 3

Vakar, 6. februārī, ap pulksten septiņiem no rīta bariņš jauniešu pēc ballītes ar Rīgas pilsētas autobusu devās uz mājām. Augusta Deglava ielā viens no iereibušajiem jauniešiem izsita autobusa aizmugurējo logu. Par notikušo kāds pasažieris paziņoja autobusa vadītājam, kurš apturēja autobusu, izsauca policiju un aizvēra autobusa durvis, lai puisis neaizbēgtu.