Dzēšot vērienīgu ugunsgrēku cieš trīs uzņēmuma darbinieki

0 komentāri

Šodien Tīrainē lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības uzņēmumā izcēlās ugunsgrēks, kura dzēšanu varētu saukt par veiksmīgu – ugunsdzēsējiem izdevās glābt lielāko daļu ēkas un tehnikas. Šajā notikumā gan ir arī smagas sekas, kas attiecas uz cilvēku veselību – proti, sākotnēji strādnieki liesmas centušies dzēst paši un saindējušies ar dūmiem. 

Šorīt īsi pēc pulksten desmitiem Tīrainē vecās Jelgavas šosejas malā uzņēmumā Silja izcēlās ugunsgrēks. Dzēst liesmas sākumā metās paši darbinieki, izpūšot vairākus balonus ar putām un slāpekli, taču uguns turpināja plosīties. Blakus māju iedzīvotāji pat nedaudz izbijušies un saukuši glābējus. Tobrīd jau likās, ka uguns var pārmesties arī uz citām ēkām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Angārā degušas stalažas, kurās sakrauti traktoru dzinēji, no tiem tālāk liesmas pārmetušās uz ārsienu un vēl pēc tam uz jumta pārsegumu. Glābēji ne bez pūlēm, bet tika galā ar šo darbiņu veiksmīgi.

Diemžēl notikuma vietā bija spiesti ierasties arī mediķi, jo atklājās, ka četriem darbiniekiem palicis slikti. Trīs no viņiem dabūja paelpot skābekli.

Plašāk par ugunsgrēka iemesliem interesēsies policija un droši vien iejauksies arī Valsts darba inspekcija. Uzņēmumā šodien par notikušo komentārus nesniedz.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas